CHP çelenk rezaletini çözdü: Öztrak zorda kalmıştı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları için geldiği Samsun’da yaşanan çelenk rezaleti, bir gün sonra giderildi. diyekonustu.com’un objektiflerine takılan çelenkteki harf eksikliği, CHP seçmeninden büyük tepki çekmişti.

CHP çelenk rezaletini çözdü: Öztrak zorda kalmıştı

TOLGA BİRGÜCÜ - 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103’üncü yılı kutlamaları, ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadelenin ilk adımını attığı Samsun’da büyük bir coşkuyla kutlandı. Bir çok etkinlik ve organizasyonla kutlanan 19 Mayıs’ın 103. yıldönümünde, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak da Samsun’a geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları için Samsun’a geldi. Öztrak, milli mücadelenin simgelerinden biri olan Onur Anıtı’na çelenk bıraktı.

ÖZTRAK SORDU, İL BAŞKANI TÜRKEL GEÇİŞTİRDİ

Çelenk sunumu esnasında harf krizi yaşandı. Parti Sözcüsü Öztrak, milli mücadelenin önemli simgelerinden biri olan Onur Anıtı'na bıraktığı çelenkte partisinin adının eksik olduğunu gördü. Çelenkteki eksik harfi CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel'e işaret eden Faik Öztrak, nedenini sordu. İl Başkanı Türkel ise o anı geçiştirmekle yetindi.

DİYEKONUSTU.COM'UN OBJEKTİFİNDEN KAÇMADI

Öztrak ve Türkel arasındaki diyalog diyekonustu.com objektiflerine böyle yansıdı;

CHP'den 19 Mayıs'ta çelenk krizi: Öztrak sordu, İl Başkanı Türkel geçiştirdi

CHP SEÇMENİ 'İL YÖNETİMİNİN BASİRETSİZLİĞİ' DEDİ

CHP seçmeninin ‘il yönetiminin basiretsizliği’ olarak adlandırdığı büyük tepki toplayan çelenk krizi bugün çözüldü. CHP’li yöneticilerin talimatıyla, çelenkte eksik olan harf yerine yerleştirildi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow