Yine Terme yine rezalet: AK Partili Belediye Başkanına tepki yağıyor

Yine Terme yine rezalet: AK Partili Belediye Başkanına tepki yağıyor

Gün geçmiyor ki Samsun'un Terme ilçesinden yeni bir olumsuz haber gelmesin. İlçenin sokaklarında çekilen görüntüler, 'bu kadarına da pes' dedirtti. Elmalık Mahallesi'nde ara sokakları cep telefonunun kamerasıyla görüntüleyen Terme bir vatandaş, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Deyim yerindeyse 'köstebek yuvası gibi' irili ufaklı oyukların oluştuğu ve içerisine su dolup çamurdan geçilmeyen sokaklar için Termeliler, belediyeye hizmet teplkisi gösterdi. Paylaşım üzerine yaptıkları yorumlarda Terme Belediye Başkanı Av. Ali Kılıç'a ağır eleştirilerde bulunan diğer sosyal medya kullanıcıları, hizmet çağrısı yaptı.

"2021'İN TERMESİ, SÜPER HİZMET" DİYEREK GÖNDERME YAPTI
Çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşan bir vatandaş, "Elmalık mahallesi . 2021'in Termesi süper hizmet terme içün çalışıyoruz." diyerek AK Partili Terme Belediyesi yönetimine gönderme yaptı. 

BELEDİYE BAŞKANI ALİ KILIÇ VE YÖNETİMİNE TEPKİ YAĞDI
Vatandaşın paylaşımı üzerine, çok sayıda Termeli sosyal medya kullanıcısından yorum geldi. Vatandaşlar, yaptıkları yorumlarda özellikle AK Partili Terme Belediye Başkanı Av. Ali Kılıç'a ve yönetimine tepki gösterdi. Vatandaşlar, belediyeye hizmet çağrısı yaptı. 

 

İşte Terme ilçesinde çekilen o çirkin görüntüler:

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow