Yine Kavak Belediyesi yine sıkıntı!

Yine Kavak Belediyesi yine sıkıntı!

AK Partili Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ilçede yapılan çalışmalarla ilgili sosyal medya hesabından bilgi aktarmaya çalıştı. Sarıcaoğlu'nun yazdıklarını okumaya çalışan takipçileri, zor anlar yaşadı. Birbirinden fecaat imla hatalarına imza atan ve hatta cümle kuramayan belediye başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, 'bu kadarına da pes' dedirtti.

BAŞKAN TÜRKÇESİYLE ŞAŞIRTTI
Başkan Sarıcaoğlu'nun yaptığı paylaşımı noktası virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz: "Soğuk hava şartlarına rağmen daha güzel ve konforlu bir KAVAK için ,bir taraftan Bahçelievler mahallemiz de ,diğer taraftan 19 Mayıs mahallemizde,anadolu lisesi yolunda ,Trit evimizin üst kısmındaki caddelerde ,Adnan Menderes Cad demizde ,olmak üzere bes alti farklı alanda çalışma yapan tüm çalışma arkadaşlarıma, ekibime, teşekkür ediyorum .işlerinde başarılar diliyorum."

AĞAÇLARA KABLO ÇEKİP PANO DÖŞEDİLER
Söz konusu yazıda anlatılmaya çalışan hizmetlere ait fotoğraflar da ayrıca 'bu kadarına pes' dedirtti. İlçedeki bir caddeki refüjlerde yürütülen çalışmaya ait fotoğraflar tepki çekti. Belediyenin ilgili biriminin hizmet diye fotoğrafladığı karelerde, ağaçların üzerine yerleştirilen kablolar ve panolar dikkati çekti. 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow