Terme'de devletin malı harap

Terme'de devletin malı harap

Terme Belediyesi tarafından ilçede yürütülen köprü çalışmaları, ölüme davetiye çıkartıyor.  Terme Belediyesi tarafından çeşitli etkinlikler gerçekleştirmek amaçlı oluşturulan 'Terme Belediyesi Kültür ve Sanat Sokağı (Ramazan Sokağı)' olarak bilinen bölgede yürütülen köprü çalışmaları esnasında, işyerleri yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. 

DÜKKANLAR ZARAR GÖRDÜ

Terme Çayı üzerine yapılan köprünün ayak çalışmaları kapsamında kazılan sokakta birbirinden korkunç görüntüler ortaya çıktı. Çalışmalar esnasında, bazı dükkanlar zarar gördü.

TERMELİ: VURDUMDUYMAZLIK

Daha önceki çalışmalarda yaşanan aksaklıklara olduğu son çalışmalar esnasında oluşan tahribata da isyan eden Termeliler, “Kültürümüzde sanatımız da bu kadar işte. Terme Belediyesi olarak kültüre ve sanata o kadar değer veriyoruz ki, köprü çalışmasında köprü ayağına denk gelen Ramazan Sokağı’ndaki dükkanlar harabe haline çevriliyor. Çalışma yapılmadan önce, bu dükkanlar ve malzemeler hurdaya döndürülmeden sökülüp muhafaza edilemez mi? Bu devletin ve milletin parasıyla alınan malzemeler neden vurdumduymaz bir şekilde çöp oluyor, yazıl değil mi?” diye konuştu.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow