Son dakika: Başkan Yıldırım yoğun bakımdan çıktı

Son dakika: Başkan Yıldırım yoğun bakımdan çıktı

diyekonustu.com - Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, yoğun bakımdan çıkar çıkmaz kendisinden duaları esirgemeyen ve merakla bekleyen kırmızı-beyazlı taraftara sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

'NORMAL ODAYA KONDUM'
Yıldırım, “Asbaşkan Mustafa Kemal Erkanat ile iki haftadır İstanbul'da özel bir hastanede yoğun bakımda kovid-19 tedavisi görüyoruz. Ben iki haftadır yoğun bakımda korona virüs ile mücadele ettikten sonra dün sağlık durumumun iyiye gitmesiyle yoğun bakımdan çıkarılıp normal odaya kondum” dedi.

'GÖZÜMDE TÜTÜYOR'
Yıldırım, “Mustafa Kemal Erkanat kardeşimin ise durumunun ciddiyeti hala devam etmekte olup ve tedavisinin 1-2 hafta daha yoğun bakımda devam edeceği doktorlar tarafından ifade edildi. Sonrada normal tedavi dönemi başlayacak. Her ikimizde yoğun bakımdaki tedavilerimizde üçer seans ‘Kök Hücre’ tedavisi uygulaması gördük. İkimiz içinde kök hücre tedavisi çok başarılı bir sonuç verdi. Yaklaşık 2 hafta daha hastanede olacağım ve tam olarak iyileşene kadar burada kalacağım söylendi. Fizyoterapist ile akciğer temizleme işlemlerine dün itibariyle başladım. İnşallah Allah'ın izni ile bu baş belası Korona'dan Mustafa Kardeşim ile yakın zamanda kurtulacağız. Bu sezon başından beri sağlık problemlerim ile mücadele etmekten henüz hiç bir Samsunspor maçına gidip tribünlerden canlı bir maç seyredemedim. İlk canlı maçımı seyretmek gözümde tütüyor. İnşallah ayağım uğurlu gelecektir” ifadelerini kullandı.

 

Mustafa ATASEVEN

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow