Son Dakika: Arzu Aygün'ün cesedi bulundu (Müge Anlı da araştırıyordu)

Son Dakika: Arzu Aygün'ün cesedi bulundu (Müge Anlı da araştırıyordu)

17 Aralık'tan bu yana kendisinden haber alınamayan Arzu Aygün'ün ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. 35 yaşındaki 2 çocuk annesi Aygün'ün son olarak teyzesinin oğlu olduğu kaydedilen sevgilisi Muharrem Coşkun'un aracına bindiği öğrenilirken, cinayete kurban gittiği düşünülüyordu.

 

CEP TELEFONU VE FLASH BELLEK DETAYI
Müge Anlı’nın ‘Tatlı Sert’ adlı programa çıkan ailesinden gelen iddialar üzerine sorguya alınan Muharrem Coşkun, Arzu Aygün'ün kendisine telefon ve flash bellek bırakıp gittiğini iddia etti. Aygün'ün ailesi ise uzaktan akrabaları olan Muharrem Coşkun'un "eşimden ayrıldım" diyerek kızlarını kandırdığını belirtti. 

AYGÜN AİLESİ: HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUZ
Müge Anlı'ya başvurarak kızlarının canından endişe ettiğini belirten Aygün ailesi, 24 Aralık'ta Denizevleri Polis Merkezi'ne kayıp başvurusu yaptıklarını kaydederek, ''Kızımız 17 Aralıkta kayboldu. Ancak telefonundan sürekli çocuklarına mesaj çekiyormuş. Ben iyiyim, beni aramayın diyormuş. Mesaj atmayı bırakınca torunum annesinin kayıp olduğunu bize söyledi. Polisin yaptığı soruşturmada sevgilisi Muharrem Coşkun gözaltına alındı ve Arzu'nun telefonunu ona bırakıp gittiğini söyledi. Kızım telefonunu Muharrem'e bırakıp gittiyse o mesajları kim atıyordu o zaman? Arzu'nun hayatından endişe ediyoruz. Sağ olduğuna dair hiç bir iz yok'' ifadelerini kullandı.

5 YIL ÖNCE TÜRKİYE’YE DÖNÜŞ YAPMIŞTI
Arzu Aygün'ü aramak için ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. Viyana'da doğup büyüyen Arzu Aygün, 35 yaşında. 39 gün önce Samsun'da kayboldu. 2 çocuğu olan Arzu Aygün, boşandıktan sonra Türkiye'ye dönme kararı aldı ve 5 yıl önce döndü.

CESEDİ SAMSUN'UN TERME İLÇESİNDE BULUNDU
Alınan bilgilere göre: Arzu Aygün'ün katili suçunu itiraf etti. Aygün'ün cesedi Samsun'un Terme ilçesinde bulundu. Aygün'ün cesedi otopsi yapılmak üzere Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getiriliyor. Aygün'ün katilinin Muharrem Coşkun olduğu ve gözaltına alındığı öğrenildi. 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow