Samsun’da yardım hareketi

Samsun’da yardım hareketi

 

 

diyekonustu.com - Samsun İli Fakirleri Koruma Derneği (SAFKON) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Vural, kış aylarında giyecek ve diğer ihtiyaçları bulunan ihtiyaç sahipleri için çalışmaya devam ediyor. SAFKON Başkanı Adem Vural’ın öncülüğünde, Almanya’da yaşayan Samsunlu iş adamı Muzaffer Şahin tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler için gönderilen bin 500 mont ve botu tespit ettikleri çocuklara teslim ediliyor.

 

 

 

 

‘DAĞITIMLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ’

 Konuyla ilgili açıklamada bulunan dernek başkanı Adem Vural, “Samsun’da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kent genelinde tespitleriniz yaptığımız öğrencilerimize destek olabilmek için, özellikle bu kış aylarında yoğun çaba gösteriyoruz. Bu bağlamda Samsunlu bir iş adamı ve Almanya’da yaşayan Muzaffer Şahin adlı bir kardeşimizin bizlere ulaştırdığı destek malzemelerini, öğrencilerimize ulaştırıyoruz. Yaptığı bu desteklerden dolayı Muzaffer kardeşimize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

 

 

‘YARDIMSEVERLERE DESTEK ÇAĞRISI’

 

Hayırseverlere destek çağrısında bulunan Başkan Adem Vural, “Samsun’da ciddi anlamda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız bulunuyor. Özellikle kış mevsiminin etkilerini gösterdiği son günlerde, bu kardeşlerimize destek olmak gerekiyor. Dernek olarak, Samsun’daki hayırseverlere çağrıda bulunmak istiyorum. Ayağında ayakkabısı olmayan, üzerine mont alamayan, kirasını ödeyemeyen ve daha nice öncelikli ihtiyaçlarını karşılayamayan insanlardan bilgimiz ve haberimiz var. Lütfen, bu insanlara yardımcı olalım. Çok zor şartlar altında yaşamlarını sürdürmeye çalışan bu insanlara el uzatmak bizlerin görevidir” şeklinde konuştu.

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow