Samsun'da Tekkeköy Belediyesi'nden etkinlik rezaleti: Şehitleri hiçe saydılar

Samsun'da Tekkeköy Belediyesi'nden etkinlik rezaleti: Şehitleri hiçe saydılar

Tekkeköy Belediyesi, Fırat Kalkanı Harekatı’nın yürütüldüğü Suriye’de, teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit olan İs. Asb.Çvş. Fatih Güney ve Samsunlu Sözleşmeli Er Emrah Arslan’ın acı haberine rağmen, organize edeceği etkinliğin duyurusunu yapmaya devam ediyor. Çarşamba Belediyesi, dün akşam gerçekleştirilmesi planlanan bir konserini iptal etmişti.

ÇARŞAMBA BELEDİYESİ KONSERİ İPTAL ETTİ
Suriye'de yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı operasyonu kapsamında, bölgeye teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit olan İs. Asb.Çvş. Fatih Güney ve Samsunlu Sözleşmeli Er Emrah Arslan’ın acı haberi tüm ülkeyi olduğu gibi memleketi Samsun’u da yasa boğdu. Bu nedenle dün akşam Çarşamba ilçesinde Çarşamba Belediyesi trafından gerçekleştirilmesi planlanan konser iptal edilerek, ileri bir tarihe ertelendi.

BAŞKAN DOĞAN: BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ
Çarşamba Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Bu akşam gerçekleşecek olan Irmak Arıcı ve Ekin Uzunlar konserimiz, Fırat Kalkanı Bölgesi'nden gelen ve tüm ülkemizi yasa boğan şehitlerimizin acısı nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. Şehit olan İs. Asb.Çvş. Fatih Güney ve Samsunlu hemşehrimiz İs. Söz. Er Emrah Arslan'a Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz” denildi.

TEKKEKÖY BELEDİYESİ'NDEN DUYARSIZLIK
Öte yandan Tekkeköy Belediyesi’nin organizesinde yarın gerçekleştirilecek ‘Açık Sahne Yaz Etkinlikleri’nin duyurusu yapılmaya devam ediyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yarın saat 20:00-22:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklere herkesi davet etti.

TOGAR: TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Açık Sahne Yaz Etkinlikleri Tekkeköylülerle Buluşuyor. 27 Temmuz Salı günü 20 - 22 saatleri arasında 19 Mayıs Mahallemiz Olgunlar Parkında halk oyunları, konser ve daha bir çok sürpriz etkinliklerden oluşan Açık Sahne Yaz Etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir” dedi. Öte yandan, 2 şehide rağmen Tekkkeköy Belediyesi'nin ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın yaptığı duyurulara vatandaşlar tepki gösteriyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow