Samsun'da oda arkadaşını boğarak öldüren kadın: Çok mutluyum

Samsun'da oda arkadaşını boğarak öldüren kadın: Çok mutluyum

Samsun Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Şahin Binici'nin haberine göre: Bu sabah saatlerinde birlikte kaldığı arkadaşı Nadiye Yıldız'ı yastıkla boğarak öldüren ve, her şeyi hastanenin temizlik personeline itiraf eden Arife K.'nın, savcılığa verdiği ifadede, "Pişman değilim. Çok mutluyum" dediği öğrenildi.

Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin 3. katında yaşanan korkunç olay, temizlik personelinin güvenlik güçlerine her şeyi anlatmasıyla ortaya çıktı.

İddiaya göre, 28 yaşındaki Arife K., oda arkadaşını sabah saatlerinde yastıkla boğarak öldürdü. Cinayeti nasıl işlediğini ise hastanenin temizlik personeline harfi harfine anlattı. 

'PİŞMAN DEĞİLİM, ÇOK MUTLUYUM'
Suçunu polise de itiraf eden kadın, bugün savcılığa ifade verdi. İfadesinde ise, "Ben onu öldürmeseydim o beni öldürecekti. Pişman değilim, çok mutluyum" dediği öğrenildi. 

Arife K., savcılık ifadesinin ardından tekrar Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine kaldırıldı. Hastanede ayrı bir odaya alınan Arife K., 3 hafta süreliğine gözlem altında tutulacak. Bu süre içerisinde cezai ehliyetinin olup olmadığına karar verilecek. 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow