Samsun’da film gibi kovalamaca: Yunus ekipleri 3 araca çarptıktan sonra yakaladı

Samsun’da film gibi kovalamaca: Yunus ekipleri 3 araca çarptıktan sonra yakaladı

Tolga BİRGÜCÜ - Olay, Samsun’un Canik ilçesi Belediyeevleri Mahallesi Melikşah Sokak’ta meydana geldi. Çarşamba ilçesinde çalıntı araç ihbarı yapılan 34 DIK 559 plakalı araç, trafik ekiplerince durdurulmak istendi. Üzerinde silah olduğu ve İstanbul’a gitmek istediği iddia edilen araç sürücüsü Onur. K. karayolu üzerinde ekiplerin ‘dur’ ihtarına uymadı. 

FİLMLERİ ARATMAYAN KOVAMALAMACA
Kent merkezine aşırı süratle seyreden sürücü Onur. K., Yunus, Asayiş ve Trafik ekiplerince yakın takibe alındı. Filmleri aratmayan kovalamacada alkollü sürücü, Canik ilçesinde Belediyeevleri kavşağı olarak bilinen bölgeden Melikşah Sokak’a girdi. 

PARK HALİNDEKİ ÜÇ ARACA ÇARPTI
Bu esnada sokakta sağlı sollu park halinde bulunan 3 araca çarptı. Çocukların ve bir çok insanın dışarıda olduğu esnada herhangi bir yaralananın olmaması yüreklere su serperken kaza maddi hasarlarla atlatıldı. 

 

‘İKİ BİRA İÇTİM, BAŞKA BİR ŞEY YOK YANİ’
Diğer yandan olay yerine 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. Ambulansa bindirilen alkollü sürücü bu esnada kendisini seyreden vatandaşlara, “Ehliyetim yok o yüzden kaçtım. Başka bir sıkıntım yok. Ehliyetim yok o yüzden kaçtım kardeşlerim, bir şeyi yok yani. İki bira içtim ehliyetim yok, başka bir şey yok yani. Zaten çıkar karakolda” dedi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

 

 

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow