Samsun'da eski polis intihara kalkıştı: 2018'de 1 kişiyi öldürmüş ve 1 kişiyi yaralamıştı

Samsun'da eski polis intihara kalkıştı: 2018'de 1 kişiyi öldürmüş ve 1 kişiyi yaralamıştı

Olay, İlkadım ilçesi Kale Mahallesi Hacı Hatun Sokak Ziya Paşa Geçidi’nde yer alan AK Parti Samsun İl Başkanlığı binasının çatısında saat 15:00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre; Samsun'un İlkadım ilçesi Kale Mahallesi Saathane Meydanı'nda bulunan bir unlu mamuller işletmesinin önünde araç parkı yüzünden çıkan kavgada 1 kişinin ölümüne ve 1 kişinin de yaralanmasına neden olan ve pandemi nedeniyle cezaevinden şartlı tahliyeyle çıkan Adem Y. adlı eski polis, ekonomik ve ailevi nedenlerden dolayı girdiği bunalım sonucu intihara kalkıştı.

İNTİHAR GİRİŞİMİNİ SOSYAL MEDYADA YAYINLADI
Yapılan ihbar üzerine olay yerine 112 Acil Servis, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Boynuna geçirdiği ipi, binaya bağlayan ve eline bıçak alan 45 yaşındaki Adem Y., bu esnada intihar girişimini sosyal medya hesabı üzerinden açtığı canlı yayınla diğer sosyal medya kullanıcılarına aktardı.

MÜZAKERECİ POLİS TARAFINDAN İKNA EDİLDİ
İntihar girişimi sürerken Adem Y.’yi ikna etmek için olay yerine müzakereci polis gönderildi. Yaklaşık 2 saat çatıda kalan Adem Y., müzakereci polis tarafından ikna edilerek aşağını indirildi.

Akabinde Adem Y., gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow