Samsun'da dehşet gecesi: Oda arkadaşı hastayı boğarak öldürdü!

Samsun'da dehşet gecesi: Oda arkadaşı hastayı boğarak öldürdü!

Samsun Haber Ajansı'nın haberine göre: Korkunç olakyın adresi Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi. Hastanenin 3. katındaki psikiyatri servisinde meydana gelen olay, katil zanlısının bir hasta bakıcıya durumu anlatmasıyla ortaya çıktı.

ŞİZOFRENİ TEDAVİSİ GÖRÜYORDU
İddiaya göre, 2 aydır bipolar bozukluğu teşhisi ile hastanede yatarak tedavi gören 28 yaşındaki Arife K., 1 yıldır şizofreni teşhisi ile hastanede yatarak tedavi gören ve aynı odada kalan 46 yaşındaki Nadiye Yıldız'ı yatağında yastıkla boğarak öldürdü.

HER ŞEYİ TEK TEK İTİRAF ETTİ
Arife K., cinayetin ardından servisin temizlik görevlisine her şeyi itiraf etti. 46 yaşındaki talihsiz kadını bir yastıkla boğarak öldürdüğünü itiraf etmesi üzerine, olayla ilgili çalışma başlatıldı.

 

KENDİSİNİ ÖLDÜRECEĞİNİ DÜŞÜNEREK ÖLDÜRDÜ
Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri tarafından cinayet şüphelisi Arife K. gözaltına alındı. Nadiye Yıldız'ın cesedi ise otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Arife K.'nin Nadiye Yıldız'ı kendisini öldüreceğini düşünerek uykusunda yastıkla boğarak öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow