Samsun Emniyet Müdürü Urhal'dan hassasiyet: Polis merkezi yenilendi

Samsun Emniyet Müdürü Urhal'dan hassasiyet: Polis merkezi yenilendi

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Gazete Gerçek Başyazarı Nusret Sağlam’ın standardının yükseltilmesi noktasını gündeme getirdiği Samsun’un Atakum ilçesinde bulunan Denizevleri Polis Merkezi için yüksek duyarlılık göstererek harekete geçti. İl Müdürü Urhal, yaptığı girişimler sonucu polis merkezinin yenilenerek standardının yükseltilmesini sağladı.

MERKEZLERDE YÜKSEK STANDARTTA HİZMET
İl Müdürü Urhal ve Nusret Sağlam dün iç ve dışında yenilemeler yapılan Denizevleri Polis Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Ziyarette yapılan sohbette İl Müdürü Urhal, Samsun için canla başla çalıştıklarını ifade ederek, kentteki diğer polis merkezlerinin de yüksek standartlarda hizmet verdiğinin altını çizdi.

İl Müdürü Urhal, diğer yandan eski Sanayi Sitesi sınırları içerisinde hizmet veren Canik Polis Merkezi’nin de yenilenmesi adına yine Canik ilçesinde sınırları içerisinde temel atıldığının bilgisini verdi. İl Müdürü Urhal, yazdığı köşe yazısınan dolayı Sağlam’a teşekkür ederken, Sağlam da gösterdiği duyarlılık ve hassasiyet adına İl Müdürü Urhal’a teşekkür etti. Ziyarette İl Emniyet Müdür Yardımcısı Muhammet Arıkan Yücedağ ve Atakum İlçe Emniyet Müdürü Hanefi Kabaoğlu de hazır bulundu. Polis merkezini gezen İl Müdürü Urhal ve Sağlam, görev yapan polis memurlarına görevlerinde başarı diledi.

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow