Rakipsiz başkan güven tazeledi

Rakipsiz başkan güven tazeledi

850 üyesi bulunan Samsun Umumi Bayan Kuaförleri Odası, Olağan Genel Kurulu'nu Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (SESOB) Toplantı Salonu'nda coşku içerisinde gerçekleştirdi. Olağan Genel Kurulu'nda gerçekleştirilen seçimlere mevcut başkan Savaş Kiraz, tek liste halinde girdi. Kongrede mevcut başkan Savaş Kiraz'ın karşısına rakip çıkmaması üzerine, gerçekleştirilen seçimlerde başkan Kiraz, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

BERABERLİK VURGUSU YAPTI
Kongrede konuşma yapan Kiraz, "Esnafımız için bu zamana kadar yaptığımız çalışmalar ve aldığımız neticeler ortada. Elde edilen başarılar, şahsımın başarısı değil, yönetim kurulu üyelerimiz ile esnafımızın ortak hareket ederek gösterdiği birlik ve beraberlikten doğan başarıdır" diye konuştu.

'VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ'
Ne kadar birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilirse, verilen mücadelelerin o derece karşılık bulabileceğine vurgu yapan Başlan Kiraz, "Eğer biz ortak hareket eder ve tek ses, tek yumruk olursak kamu kurumlarında ve siyasette o derece söz hakkımız olur. Birlik ve beraberlik konusunda oda yönetimi ve esnafımız Samsun'da örnek bir oda olduğumuzu söylemekten gurur duyuyorum. Bu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak kongremize katılan oda başkanlarımız olmak üzere tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. Ayrıca bizlere güvenerek tekrar bizleri oda başkanı olarak seçen üyelerimize de sonsuz teşekkür eder, bu güvenlerini boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışacağımızdan emin olmalarını isteriz" şeklinde konuştu. Genel kurula Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler, SESOB'a bağlı onlarca meslek odasının başkanı, yönetim kurulu üyeleri, üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

 

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow