Milletvekili Yaşar: Cumhuriyete giden yol iyi bilinmeli

Milletvekili Yaşar: Cumhuriyete giden yol iyi bilinmeli

Yaşar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla paylaştığı mesajında "Türk Milletinin tarihi zaferlerinden olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızı şanlı ve onurlu bayrağımızın gölgesinde coşkuyla kutluyoruz" ifadelerini kullandı.

'EN BÜYÜK BORCUMUZDUR'


Mesajında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Benim en büyük eserim, Cumhuriyettir!" sözlerini hatırlatan Yaşar, "Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyetimizin 97. yılını
kutlamanın onuru ve gururunu yaşıyoruz. Bu anlamda Cumhuriyet'e giden yolu, çok iyi bilmek, anlamak ve gelecek nesillere aktarmak en büyük borcumuzdur" dedi.

'EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR'

Yaşar'ın 29 Ekim mesajı şöyle: "Türk Milletinin şanlı günlerinden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, "Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir' kuralını devlet yönetimine yerleştiren ve demokrasiyi taçlandıran Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi, sonsuz şükran ve rahmetle anıyor, tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum."

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow