MHP'li Mucur: Sağlıkçılarımız süper kahramanlarımızdır

MHP'li Mucur: Sağlıkçılarımız süper kahramanlarımızdır

diyekonustu.com - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkan Yardımcısı Burhan Mucur, 14 Mart Tıp Bayramı doyalısıyla yayınladığı mesajında sağlık çalışanlarını ülkenin süper kahramanları olduğunu ifade etti. 

'SAĞLIKÇILARIMIZA ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ'
Özellikle pandemi sürevinde yaptıkları fedakarlıkların asla unutulmayacağını söyleyen Burhan Mucur, "Sağlık çalışanlarımız, ülkemizin süper kahramanlarıdır. Kahramanlarımızla ne kadar övünsek azdır. Bazen vücuttaki bir soruna, bazen yürekteki bir sızıya, bazen de ruhun dehlizlerinde filizlenen bir derde şifa ürettiler, merhem oldular. İyileştiren, yüz güldüren, sıhhatli bir hayat için deva üreten doktorlarımıza,

'ONLARLA GURUR DUYUYORUZ'
Tüm Dünya'da olduğu gibi ülkemiz de sağlık açısından bur kurtuluş mücadelesi vermektedir. Bu mücadelede yük süper kahramanlarımızın omzundadır diyen Mucur, "Sağlık çalışanlarımızla ne kadar övünsek azdır. Bu zorlu süreçte kendilerini feda etmekten kaçınmayan, hastaları iyileştirmek için kendi sağlıklarını hiçe sayan, doktorlarımız, hemşirelerimiz, süper kahramanlarımızla gurur duymaktayız. Şehit sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow