MHP'de şok: Başkan bile gelmiyor, karantina süreci başladı

MHP'de şok: Başkan bile gelmiyor, karantina süreci başladı

diyekonustu.com - MHP Samsun İl Başkanlığı’nın, yeni tip korona virüsü (Kovid-19) süreci nedeniyle azalan kan bağışını artırmak amacıyla başlattığı ‘Kan, Organ-Doku ve Plazma’ bağış kampanyası başına bela oldu.

POZİTİF VAKALARLA TEMAS KURDULAR

Edinilen bilgilere göre: Türk Kızılay ve İl Sağlık Müdürlüğü iş birliğinde kan ile organ ve doku bağışı kampanyası başlatılan kampanya kapsamında gerçekleştirilen organ bağışı etkinliklerinde, korona virüsü pozitif olduğu öğrenilen kişilerle partililer temas kurdu. 

PARTİLİLER FİLYASYONA GİRDİ

Cumhuriyet Meydanı'nda Türk Kızılayı Samsun Şubesi’nin kan bağış otobüsünde gerçekleştirilen kan ile organ ve doku bağışında temas sağlayan partililer, önlem amaçlı kendisini filyasyona aldı. 

İL BAŞKANI DA KENDİNİ KARANTİNAYA ALDI

MHP İl Başkanlığı binasında programın ardından sohbete gelen partililer, İl yönetimiyle de temas kurdu. Parti il binası karantinaya alınırken, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ın da olası bulaş riskine karşı önlem aldığı öğrenildi.

MUSTAFA DEMİR DE ZİYARET ETMİŞTİ

Diğer yandan söz konusu kan bağışı kampanyasını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve ekibi de ziyarette bulunmuştu.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow