MCR Grup’tan çalışanlarına geleneksel şirket yemeği

MCR Grup’tan çalışanlarına geleneksel şirket yemeği

MCR Grup bünyesinde, İyotme İnşaat ve 1919 Haber Medya ve Danışmanlık firması olarak, Medya Ulaşım, inşaat ve medikal alanlarında faliyet gösteren MCR Grup, her yıl yaptığı yeni yatırımlarla, istihdamı artırırken, ülke ekonomisine değer katmaya devam ediyor. Çalışanlarına verdiği değerle adından söz ettiren MCR Grup, 80 çalışanıyla, üst yapı, sathi kaplama, beton kaplama, bsk, pmt yol yapım işleri ve toprakarme, geoarme gibi sanat yapısı işlerini özveri ile hatasız geliştiriyor.  MCR Grup tarafından geleneksel hale getirilen şirket yemeği, bu yıl Çarşamba ilçesi Göl Restorant'ta gerçekleştirildi. 

MUCUR: BÜYÜK BİR AİLEYİZ

2021 yılının değerlendirmesi ve 2022 yılı çalışma programının paylaşıldığı yemekte, çalışma arkadaşlarıyla biraraya gelmenin mutluluğunu yaşayan MCR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, ''Yaptığımız işte en iyiyiz, çünkü çok iyi çalışanlarımız var. Bağlılığınız ve sıkı çalışmanız için teşekkür ederiz. Artık büyük bir aileyiz, bu yıl çalışanlarımız arasında emekli olacak, evlenecek arkadaşlarımız var. Her geçen gün büyüyen şirketimize yeni çalışma arkadaşlarımız da katılacak. İşimizi ve istidamı büyütürken şirket politikamız ve prensiplerimizden asla taviz vermeyeceğiz. Amacımız başlangıç çizgimizi koruyarak kapasitemizi artırmak sürdürülebilir istihdam sağlamaktır, geçtiğimiz yıl güzel ve verimli çalışmanın ödülünü yılın grup şirketi seçilerek sizlerin sayesinde almış bulunmaktayız’’ diye konuştu.

ÇALIŞANLARA FORMA HEDİYESİ

Öte yandan yemekte MCR Grup Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, Deba Medya tarafından yılın şirket ödülünü almanın mutluluğunu paylaştı. Programın sonunda bütün çalışanlarına Çarşambaspor forması hediye etti. 

MCR GRUP’A BÜYÜK ÖDÜL

MCR Grup Şirketi ile Büyük Başarı Yakalayan İş İnsanı MRC GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, Deba Medya ve Roma Medya Organizatörlüğünde Crowne Plaza'da düzenlenen Türkiye-Avrupa Ödüllerinin sahiplerini bulduğu gecede yılın Grup Şirketi kategorisinde ödül alarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

HABER MERKEZİ

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow