Marvel WandaVision dizisinin ilk fragmanını yayınladı

Marvel WandaVision dizisinin ilk fragmanını yayınladı


Disney+’ta yayınlanacak ve Marvel Sinematik Evreni ile doğrudan bağlantılı olacak ilk dizilerden biri olan WandaVision dizisi için heyecanlı bekleyişimiz sürüyor.

Elizabeth Olsen‘ın Scarlet Witch rolüyle geri döndüğü, Paul Bettany‘nin de bir kez daha Vision karakterine hayat verdiği dizinin ilk başta 2020’de yayınlanması planlanıyordu. Ancak Marvel Sinematik Evreni’nin dizi ve filmleri için belirlediği takvim pandemi nedeniyle altüst olunca dizinin 2021’e ertelendiği düşünüldü. Ancak Disney+’ın 2020’de yayınlanacak içeriklerini bir araya getirdiği tanıtım videosu, WandaVision’ın bu yıl izleyici ile buluşacağını gözler önüne serdi.

 

 

Film için tanıtım çalışmalarına hız veren Disney+, bu gece düzenlenen Emmy Ödül Töreni sırasında diziden ilk fragmanı yayınlandı.

Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’li WandaVision, Bu Yıl İzleyici ile Buluşacak
WandaVision

Game of Thrones, Mad Men, Fargo gibi dizilerde yönetmen koltuğuna oturan Matt Shakman‘ın yönettiği dizi, epik Marvel filmleri ile sit-com dizilerinin bir karışımı gibi olacağı açıklandı. Altı bölümden oluşan dizinin birbirinden oldukça uzak duran bu iki konsepti nasıl bir araya getireceğini hep birlikte göreceğiz.

 

 

Öte yandan dizinin oyuncu kadrosunda Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’e Thor filmlerindeki Darcy karakterine bir kez daha hayat verecek olan Kat Dennings, Ant-Man and the Wasp’taki Ajan Jimmy Woo rolüyle geri dönen Randall Park ve meraklı bir komşuyu canlandıran Kathryn Hahn eşlik ediyor.

 

 

Ayrıca Teyonah Parris de Monica Rambeau’ya hayat veriyor. Hatırlayacak olursanız Rambeau, Captain Marvel’da izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Captain Marvel’da henüz bir çocuk olan Monica Rambeau, WandaVision’da ise yetişkin hâliyle izleyici karşısına çıkacak.

Kaynak: Disney+

 

 

Henüz yayın tarihi açıklanmayan diziden yayınlanan ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz;

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow