Koronavirüsten ölen ambulans şoförü toprağa verildi

Koronavirüsten ölen ambulans şoförü toprağa verildi

Samsun İl Ambulans Servisi Başhekimliği Çarşamba 112 İstasyonu’nda ambulans şoförü olarak görev yapan ve bir süre önce özel bir hastanede anjiyo olduğu öğrenilen 51 yaşındaki Rıfat Ataseven, koronavirüs hastalığına yakalanarak Çarşamba Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Ataseven dün Çarşamba Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

112 İSTASYONU ÖNÜNDE TÖREN DÜZENLENDİ
Rıfat Sefa Ataseven için bugün Çarşamba 112 İstasyonu önünde tören düzenlendi. Törene Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammed Ali Oruç, Çarşamba İlçe Sağlık Müdürü Şevki Gülay, Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, doktorlar ve Ataseven’in mesai arkadaşları katıldı. İl Müdürü Oruç, burada yaptığı konuşmada; tüm dünyanın ve Türkiye’nin risk altında olduğunu, çok sevilen ve çalışkan bir arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti.

EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYDI
Törende mesai arkadaşları gözyaşlarına hakim olamazken, Ataseven'in cenazesi ilçenin Beylerce Mezarlığı’na götürülerek burada toprağa verildi. 51 yaşındaki Rıfat Sefa Ataseven, evli ve iki çocuk babasıydı.

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow