Kavak Belediye Başkanı sosyal medyada alay konusu oldu

Kavak Belediye Başkanı sosyal medyada alay konusu oldu

Samsun’un Kavak İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, önceki gün yaptığı çarpıcı bir basın açıklamasıyla 'Kavak ilçesinin ışık hızıyla geliştiğini' iddia etti.

 

SON 6 YILDA SAMSUN'UN EN HIZLI GELİŞEN İLÇESİ İDDİASI

 

Basına servis edilen haberde, ilçe halkının katılımıyla projeler geliştirildiği, AK Partili İbrahim Sarıcaoğlu'nun Belediye Başkanlığı görevini yaptığı Kavak ilçesini son 6 yıl içerisinde Samsun'un en hızlı ve en sağlıklı gelişen bir ilçesi haline getirdiği iddia edildi. 

 

'SAMSUN'UN IŞIK HIZINDA GELİŞEN TEK İLÇESİ OLDUK' DEDİ

'Parlayan yıldız Kavak' vurgusu yapılan haber metninde İkinci dönem başkanlığını yaptığı ilçenin bugünden çok daha ileri noktalara ulaşması için dur durak bilmeden çalıştıklarını anlatan Başkan Sarıcaoğlu, “Bugün uyguladığımız çalışma yöntemi sayesinde belki de Samsun’un ışık hızında gelişen tek ilçesi olduk” diye konuşmuştu.

 

IŞIK HIZINDAN SÖZ ETTİ, 'ULAŞTIĞIMIZ NOKTA YETERLİ DEĞİL' DEDİ

 Diğer yandan Başkan Sarıcaoğlu, ulaştıkları noktanın sevindrici ama yeterli olmadığını ifade ederek, daha büyük hedeflerinin olduğunu söyledi

 

BAŞKAN SARICAOĞLU SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU

Söz konusu açıklama üzerine sosyal medaya Kavak ilçe Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, alay konusu oldu. Çok sayıda kullanıcının ti'ye aldığı başkan, Kavak ilçesinin gelişmemişliğinin verildiği örneklerle eleştirildi.

 

 KAVAK'TAN GEÇERKEN VİDEO ÇEKTİ, HIZLANDIRIP SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTIDiğer yandan, Kavak ilçesinde aracıyla geçiş yaparken cep telefonunun kamerasından çektiği görüntüyü hızlandırarak 'Şu an Kavak'tan ışık hızıyla geçiyorum' şeklinde paylaşım yapan bir sosyal medya kullanıcısının bu paylaşımı oldukça ilgi gördü.

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow