Kasapoğlu’ndan akrabalara kıyak!

Kasapoğlu’ndan akrabalara kıyak!

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’ne bağlı (KYK) Terme KYK Öğrenci Yurt Müdürlüğü’nde Yurt Yönetim Memuru olarak görev yapan akrabası M.Z.K.’nu, 01.02.2022 tarih ve 179147 sayılı görevlendirme yazısı ile Samsun Valiliği’nden olur alarak, Terme Gençlik Merkezi Müdür Vekili olarak görevlendirdiği iddia edildi.

SÜRGÜN İDDİASI DA VAR
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun daha önce de bir başka akraba atamasına imzasını attığı iddia ediliyor. Kasapoğlu’nun, kız kardeşinin oğlu olan H.H.K.’ı Atakum Gençlik Merkezi’ne Gençlik Lideri olarak görevlendirdiği iddialar arasında. Öte yandan bu atamayı gerçekleştirdiği iddia edilen Kasapoğlu’nun diğer işe alınan gençlik liderlerini uzak ilçelere gönderdiği ve yeğeni olan H.H.K’yı merkez ilçede görevlendirdiği öne sürülüyor.

GÖREVLENDİRME YAZISI
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu tarafından Samsun Valiliği’ne yazılan görevlendirme yazısı şöyle; İl Müdürlüğümüze bağlı Terme Gençlik Merkezi’nde Müdür Vekili olarak görev yapmakta olan, (S. 1.....) F.U. naklen tayin sebebiyle 31.01.2022 tarihinde görevden ayrıldığından Gençlik Merkezi Müdürlüğü görevinin Terme Yurt Müdürlüğünde Yurt Yönetim Memuru (S.1......) M. Z. Kasapoğlu tarafından vekaleten yürütülmesi hususunu olurlarınıza arz ederim.”

Diğer yandan Kasapoğlu ile ilgili basında gündeme gelen bazı haberler şöyle;
ÖNCE AMİR OLDU SONRA ARKADAŞLARINA KIYAK GEÇTİ
https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/once-tesis-amiri-oldu-sonra-arkadaslarina-kiyak-gecti-6176249/ 

SAHTE MÜFETTİŞ OLAYINA SORUŞTURMA
https://www.hedefhalk.com/haber/samsunda-sahte-mufettis-olayina-sorusturma-1637672 

KURUMDAKİ USULSÜZLÜKLERİ ŞİKAYET EDİNCE SÜRÜLDÜ
https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/kurumdaki-usulsuzlukleri-sikayet-edince-suruldu-6637087/ 

GOLF TESİSLERİ’NİN ADRESE TESLİM İHALESİ...
https://www.akasyam.com/samsun-golf-tesislerinin-adrese-teslim-ihalesi-ve-cevap-bekleyen-sorular-182733/ 

https://www.dailymotion.com/video/x7otctg  

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow