İşte Mustafa Demir'in cep telefonu numarası!

İşte Mustafa Demir'in cep telefonu numarası!

diyekonustu.com - Youtube üzerinden yayın yapan Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan SBBTV adlı kanalda Nusret Sağlam'ın moderatörlüğünde gerçekleşen 'Değişimin İki Yılı: Başkan Demir'in anlatımıyla' başlıklı programda Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, cep telefonu numarasını paylaştı. Canlı yayında Sağlam'ın iletişim sorusuna yanıt veren Demir'in bu hareketini Sağlam, 'Cesaret' olarak değerlendirdi. 

'VATANDAŞ İSTEDİĞİ ZAMAN ULAŞAMAZSA, VEBAL GEREKTİRİR'
Başkan Demir, "Seçim vaadimizin en önemli ifadelerimizden bir tanesiydi iletişim konusu. Dedik ki yüzde 100 ulaşılabilir olacağız. Tek telefon kullanmışımdır 20 yıldır. İkinci bir telefonum yoktur. İsteyen herkese de veriyoruz. Hemen şimdi söyleyeyim 0505 777 55 02. Bunu samimi olarak söylüyorum. Büyükşehir Belediye Başkanlığı, bizim medeniyetimizdeki tabiri şehrül emin. Her insanın güvendiği, emin olduğu, her insanın kapısını çalabilen kişi demektir. Bu vasfı, bu olguyu yerine getiremeyecek insanın belediye başkanlıklarına aday olmaması lazım. Bu benim kaantimce. Büyükşehir olur, başka olur hiç fark etmez... eğer bu kapıyı açık tutamayacaksınız. İstediği zaman ulaşamayacaksa, bu bir vebal gerektirir" diye konuştu.

'CEVAPSIZ ARAMALARA MUTLAKA GERİ DÖNÜYORUM'
Başkan Demir, şöyle devam etti; "153 merkezimizi hemen geliştirdik ve şu anda inşasına başladık. Yazılımını da Bilgi İşlem Daire Başkanlığımız yapıyor. Yazılım bitti, çözüm merkezimiz bu yüzde 100 ulaşımı şu anda gerçekleştiriyor. Çözüm Merkezi'ne gelen her talep kayıt altına alınıyor. Çözüm süreci mutlaka takip ediliyor. Vatandaşımzın ilettiği talebin daha sonrasında geri dönüş yaparak yüzde 20'si vatandaşımıza memnuniyet araması yapılıyor ve bunlar raporlanıyor. Bunun dışında sosyal medya hesaplarımız açık. Tüm yazılan talepler mutlaka takibe alınıyor, değerlendiriliyor ve geri dönüş yapılıyor. Benim telefonum daima açık. Toplantıda belli zamanlarda açamıyorsam, cevapsız aramalara mutlaka geri dönüyorum. Bir şey daha yaptık; ilk zamanlar hafta içi bir gün ve hafta sonu pazar günü olmak üzere bir gündü, şimdi bunu hafta içi salı ve perşembe günleri randevusuz  Samsun Büyükşehir Belediyemize gelip insanlarımız benimle görüşebiliyor."

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow