İki bakan Samsun'a geliyor!

İki bakan Samsun'a geliyor!

HABER MERKEZİ - Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 19 Mayıs Stadyumu’nun atında yapılması planlanan Spor Lisesi ve Sporcu Sağlığı Merkezi’yle ilgili, “Önümüzdeki günlerde Milli Eğitim Bakanımız ve Gençlik Spor Bakanımızı kompleksin protokolü için ilçemizde ağırlayacağız” dedi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede bulunan Samsunspor’un maçlarını oynadığı Yeni 19 Mayıs Stadyumu’nun altında bulunan ve kullanılmayan alanların değerlendirilmesi amacıyla projelendirilen Spor Lisesi ve Sporcu Sağlığı Merkezi’nin son durumunu, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı ile görüştü. Görüşme sonrası açıklama yapan Başkan Togar, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve Gençlik Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’nun önümüzdeki günlerde kompleksin protokolüne katılacağını söyledi.

‘İLÇEMİZDE AĞIRLAYACAĞIZ’
Vali Dağlı ile bir araya gelen Başkan Togar, “Samsunspor stadınımızın altına yapılacak olan Spor Lisesi ve Sporcu Sağlığı Merkezimizin hayata geçirilmesi noktasında projenin detaylarını paylaşmak için Samsun Valimiz Doç. Dr. Zülkif Dağlı ile bir araya geldik. Önümüzdeki günlerde Milli Eğitim Bakanımız ve Gençlik Spor Bakanımızı kompleksin protokolü için ilçemizde ağırlayacağız. Proje  üzerinde emeği geçen herkese özelliklede Milli Eğitim Bakanımız ve Gençlik Spor Bakanımıza ilçemiz ve şehrimiz adına teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow