Hasan Togar uyarılara yine kulak asmadı: 'Korona partisi'nde görüntülendi

Hasan Togar uyarılara yine kulak asmadı: 'Korona partisi'nde görüntülendi

Korona virüsü pandemisi dünya genelinde etkisini sürdürürken, Samsun'da da vaka artışı sürüyor. Her gün yeni enfekte ve ölüm haberlerinin geldiği kentte, yetkililer ciddi önlemler almaya devam ediyor. Sigara içme yasağı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma kısıtlamasının getirildiği kentte, emniyet güçleri mesai gözetmeksizin denetimlerini sürdürüyor. 

MASKE VE SOSYAL MESAFE UYARILARI DEVAM EDİYOR

Başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere tüm yetkili kurum ve kuruluşlar, maske ve sosyal mesafe uyarısı yapmaya devam ediyor. Samsun Valiliği de düzenli olarak sosyal medya hesaplarından pandemiye karşı vatandaşları uyarıyor.

HASAN TOGAR UYARILARA KULAK ASMAYANLARDAN

Samsun'da yapılan uyarılara kimi kesim riayet ederken kimi kesim ise kulak asmıyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da uyarılara kulak asmayanlar arasındaki yerini koruyor. 

Daha önce de maske kullanımı ve sosyal mesafe uyarılarını dikkate almayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, bu ısrarını sürdürüyor. Dün ilçede esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan Başkan Hasan Togar, pandemi gerçeğini yine gözardı etti.

YUVARLAK YAPIP SOHBET ETTİLER

Uyarıları umursamayan Başkan Hasan Togar, vatandaşlarla sokak ortasında dakikalarca oturdu.

Yuvarlak yaparak vatandaşlarla sohbet eden Başkan Hasan Togar'ın ağzında maske olmaması ve sosyal mesafe kurallarına uymaması yine gözlerden kaçmadı.

BASIN BİRİMİ SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Tekkeköy Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ise başkan Togar'ın bu ziyaretini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Togar'ın, pandemi riskini gözardı etmesi, görenlerden 'başkan korona partisinde' yorumunu aldı.

BELEDİYE BAŞKANLARI TEK TEK VİRÜSE YAKALANIYORDiğer yandan Samsun'da bir çok belediye başkanı ve siyassi isme korona virüsü enfekte olmuştu.

Samsun’da, Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, eski Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Samsunlu eski Gençlik ve Spor Bakanı AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ve Terme Belediye Başkanı Av. Ali Kılıç geçtiğimiz günlerde korona virüse yakalanmıştı. Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow