Haberimiz Türkiye gündeminde: #uykularınızkacsın

Haberimiz Türkiye gündeminde: #uykularınızkacsın

diyekonustu.com - Genel Yayın Yönetmenimiz Tolga BİRGÜCÜ'nün bu akşam üzeri kentten ilk geçtiği 'Samsun'da eline iş-aş notu yazan vatandaş kendini astı" başlıklı haberimiz Twitter'da ülke gündemi oldu. 

Samsun'un Canik ilçesinde avucunun içine 'iş-aş' yazarak intihar eden vatandaşla ilgili yayımladığımız haber ülke gündemi oldu. Twitter'da #İşAş ve #uykularınızkacsın hashtag'i üzerinden milyonlar, söz konusu olay üzerinden ekonomik krizi dile getiriyor.

İşte diyekonustu.com'un kamuoyuna geçtiği haber: 

 

 

 

Samsun'da eline 'iş-aş' notu yazan vatandaş kendini astı

Tolga BİRGÜCÜ/SAMSUN, (diyekonustu.com) - Samsun'un Canik ilçesinde 45 yaşındaki Metin I. adlı bir vatandaş eline 'iş-aş' notu yazarak intihar etti.

10 Aralık 2020 Perşembe 16:55 diyekonustu.com - Samsun'un Canik ilçesinde Metin I. adlı bir vatandaş eline 'iş-aş' notu yazarak intihar etti.  Olay, Canik ilçesi Kuzeyyıldızı Mahallesi Çiftlik Caddesi üzeri İMKB Anadolu Lisesi önünde meydana geldi. Vatandaşlar, ırmak kenarında boyunundan iple asılmış şahıs buldu ve polis ekiplerine haber verdi.

 

ELLERİNE NOT YAZDI...

Olay yerine gelen polisler, şahsın kimliğini tespit etti. 45 yaşında olduğu öğrenilen Metin I. adlı vatandaşın, bir eline 'iş' ve 'aş' ve diğer eline ise 14 Nisan 2020'de hayatını kaybeden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı 'Haydar Baş'n adını yazdığı görüldü. Diğer yandan şahsın üzerinde bir de intihar notu çıktı. Şahıs, olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow