Gelecek Partisi İl Başkanı Yeşilyurt: 17 ilçe ve Büyükşehir’i kazanacağız

Gelecek Partisi İl Başkanı Yeşilyurt: 17 ilçe ve Büyükşehir’i kazanacağız

Gelecek Partisi Samsun Kurucu İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, Gazete Gerçek Haber Müdürü ve sitemiz Genel Yayın Yönetmeni Tolga BİRGÜCÜ'ye konuştu. Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlığı’nda kurulan Gelecek Partisi’nin Samsun İl Başkanlığı, ilçe teşkilatlanma çalışmalarını hızla sürdürüyor. Gelecek Partisi Samsun Kurucu İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt’ün öncülüğünde yürütülen çalışmalar, detaylı bir şekilde devam ediyor. Kentte şu ana kadar 3 ilçede atama gerçekleştirildi. İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, kısa sürede 17 ilçede atamalarını tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Yeşilyurt, partilerini Samsun’da 17 ilçe belediye başkanlığı ve bir de Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini kazanacak şekilde kadrolar kurmaya gayret gösterdiklerini belirtti.

 

İŞTE SAMSUN’DA YAPILAN İLÇE ATAMALARI

Samsun’da Gelecek Partisi Çarşamba Kurucu İlçe Başkanlığı’na Av. Harun Can, Gelecek Partisi 19 Mayıs Kurucu İlçe Başkanlığı’na Jeofizik Müh. Ramazan Özcan’ın ve Terme ilçe Başkanlığı görevine ise Hacı Bilal Arslan atandı.

 

’17 İLÇEDE ATAMA ÇALIŞMASI YÜRÜTÜYORUZ'

 

İl Başkanı Yeşilyurt, “Parti kadrolarımızı oluşturmak için gece-gündüz demeden çalışıyoruz, büyük gayret içerisindeyiz. Partimizin kongresini yapabilmemiz için ilçe başkanlıkları atamalarımızın üçte birini tamamlamamız gerekiyor. Yani şehrimizde 6 ilçemizin atanması gerekiyor. İleriye yönelik kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz, ilçelerimizde kanaat önderi olan, ortaya fikir koyabilecek olan ve ciddi katkılar sağlama kapasitesi taşıyan arkadaşlarımızla istişare halindeyiz. Bugünün değil yarının yani geleceğin hesabını yapacak arkadaşlarımız göreve geliyorlar. Kısa sürede şimdiye kadar üç ilçemizin atamasını gerçekleştirdik ve diğer ilçelerimizin atanmaları noktasında da çalışma halindeyiz. Aynı performansla tüm ilçemizi il kongremize hazırlanmak adına atamalarını planlıyoruz” diye konuştu.

 

 

‘SAMSUN’U BÜYÜK KONGREYE HAZIRLIYORUZ’

 

Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu öncülüğünde partimiz 41 ilde kadrolaşmasını tamamladı. Biz de Samsun olarak kısa sürede atamalarımı tamamlayarak, büyük kongreye hazır olacağız. Amacımız 17 ilçemizin bir an evvel, hatasız bir şekilde atamasını gerçekleştirmek. Şu ana kadar atadığımız ilçe başkanlarımıza karşı teveccühler çok güzel. İl Başkanı olarak beni de arayan ve tebrik eden çok kişi oluyor ve bana memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Bu bizi oldukça memnun ediyor” şeklinde konuştu.

 

 

’17 İLÇE VE BÜYÜKŞEHİR’İ KAZANACAĞIZ’

 

Önceliklerinin sistemli, düzeni, kasayıcı ve kabuk gören ilçe başkanı olduğunu söyleyen Başkan Yeşilyurt, “Samsun hak ettiği yerde değil. Samsun’un ciddi sorunları var. Oluşturacağımız kadrolarımız, Samsun’u ayağa kaldıracak kadrolar olacak. Şehrimizi hak ettiği yerlere getirecek kadroları oluşturuyoruz. Şu anda Gelecek Partisi Samsun İl Başkanlığı olarak, Samsun’da 17 ilçe belediye başkanlığı ve bir de Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanacak teşkilatlar oluşturuyoruz” ifadelerini kullandı

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow