Don't Starve Together sistem gereksinimleri! Don't Starve gereksinimleri neler?

Don't Starve Together sistem gereksinimleri! Don't Starve gereksinimleri neler?

diyekonustu.com - Bilgisayar oyunlarının en meşhur olanları hayatta kalma oyunlarıdır. Hayatta kalma oyunları her yaştan kullanıcı tarafından sevilmektedir. Açık dünya oyunu Don’t Starve, hayatta kalma oyunlarının en sevilenlerinden biridir. Don't Starve, birçok düşmana karşı savaşmayı gerektiren bir açık dünya oyundur.

Dünya üzerinde en sevilen bilgisayar oyunlarından biri olan Don't Starve Together yüksek zorluk seviyesi ve kalıcı ölüm uygulamasına sahip olmasına rağmen çok olumlu dönüşler almaktadır. Peki Don't Starve Together sistem gereksinimleri nelerdir? İşte tüm detaylar...

Don't Starve Together Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Don't Starve Together Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Hayatta kalma oyunları arasında adını en çok duyuranlardan birisi Don't Starve Together dır. Bu oyunun içeriğinde pek çok ayrıntı vardır. Bundan dolayı da insanlar tarafından çok sevilmektedir. Don't Starve Together oyununu oynayan kişiler önerdiği için bu oyunun şimdi bile yeni oyuncularla buluştuğu bir gerçektir. Don't Starve Together oyununa yeni başlayan kişilerin sistem gereksinimlerini bilmeleri gereklidir. Çünkü oyun indirirken bu çok önemli bir unsurdur. Peki Don't Starve Together oynamak için minimum sistem gereksinimleri nelerdir? Tüm ayrıntılar bu yazıda...

Don't Starve Together Gereksinimleri

Her bilgisayar oyununda sistem gereksinimleri vardır. Bu sistem gereksinimleri oyunu hangi bilgisayarın kaldırabileceğini gösterir. Bazı oyunların sistem gereksinimleri oldukça zor olduğu için bunu araştırmadan oyunu yüklemeye çalışmak doğru değildir. Klei Entertainment'in sevilen oyunu Don't Starve Together oyunun sistem gereksinimleri zor olmasa da yüklemeden evvel araştırma yapılmalıdır. Don't Starve Together Sistem Gereksinimleri diyekonustu.com araştırılınca oyun hangi bilgisayara yüklenecekse o bilgisayarın donanım özellikleri ile karşılaştırılmalıdır. Karşılaştırılınca birbirlerine uymuşlarsa oyun yüklenmelidir.

Don't Starve Together PC Donanım Özellikleri

Don't Starve Together bilgisayarda oynanan tek kişilik bir oyundur. Bu yüzden bu oyunun oynanabileceği bilgisayarı bulmak önemlidir. Don't Starve Together sistem gereksinimlerine uygun bilgisayarı bulmak için bilgisayarın donanım özelliklerine bakmak gereklidir. Eğer uygunlarsa oyun indirilmelidir. Don't Starve Together PC donanım özellikleri ise şunlardır:

İşletim Sistemi: Win XP
İşlemci: Core 2 Duo E4400 2.0 GHz
Ekran Kartı: GeForce GT 340
RAM: 2 GB
DirectC: 9
HDD: 500 MB

STEAM ÜZERİNDEN DON'T STARVE OYNA

Don't Starve Together Minimum Sistem Gereksinimleri

Neredeyse tüm PC oyunlarında iki çeşit sistem gereksinimi bulunur. Bunlar önerilen ve minimum sistem gereksinimleridir. Oyunun yüklenmesi için minimum yeterlidir. Don't Starve Together oyununda da iki çeşit gereksinim bulunmaktadır. Minimum sistem gereksinimleri ise şunlardır:

İşletim Sistemi: Win XP 32
İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz
Ekran Kartı: GeForce 210
RAM: 1 GB
DirectX: DX 9
HDD: 500 MB

DON'T STARVE OYUNU KONUSU

İşletim Sistemi: Mac OS X
OS: Lion (OSX 10.7.X)
Processor: 2.0 GHz Intel
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 256 MB NVidia or ATI graphics card
Hard Drive: 512 MB Free Space

İşletim Sistemi: SteamOS + Linux
Processor: 1.7+ GHz or better
Memory: 1+ gigs of RAM GB RAM
Graphics: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
Hard Drive: 500 MB HD space

Don't Starve Hakkında:
Don't Starve, bilim ve sihirle dolu, ödün vermeyen, vahşi doğada hayatta kalma oyunudur. Bir iblis tarafından tuzağa düşürülen ve gizemli bir vahşi dünyaya taşınan cesur bir Beyefendi Bilim Adamı olan Wilson olarak oynuyorsunuz. Wilson, bir gün kaçmayı ve eve dönüş yolunu bulmayı diyekonustu.com umuyorsa çevresini ve sakinlerini sömürmeyi öğrenmelidir. Tuhaf yaratıklar, tehlikeler ve sürprizlerle dolu garip ve keşfedilmemiş bir dünyaya girin. Hayatta kalma tarzınıza uyan öğeler ve yapılar oluşturmak için kaynakları toplayın. Bu tuhaf diyarın gizemlerini çözerken kendi tarzınızda oynayın.

Ana Özellikler
Ödünsüz Hayatta Kalma ve Dünya Keşfi: Talimat yok. Yardım yok. El tutmak yok. Hiçbir şeyle başlayın ve hayatta kalmak için zanaat yapın, avlayın, araştırın, çiftlik yapın ve savaşın.

Karanlık ve Kaprisli Görseller:
Benzersiz bir 3D dünyada yaşayan 2D karakterler ve tuhaf yaratıklar.

Rastgele Oluşturulan Yeni Dünyalar:
Yeni bir harita mı istiyorsunuz? Sorun değil! İstediğiniz zaman sizden nefret eden ve ölmenizi isteyen yeni bir yaşayan ve nefes alan dünya yaratabilirsiniz.

DON'T STARVE STEAM İNDİR

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow