Doğalgaz borusuna kendini astı

Doğalgaz borusuna kendini astı

diyekonustu.com - Habertürk'ten Şahin Şen'in haberine göre intihar olayıyla ilgili soruşturma başlatılırken İhtiyar Kitapevi'nin sahibi İbrahim Çolak’ın intihar etmeden önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar dikkat çekti.

 

İbrahim Çolak’ın Twitter hesabındaki son paylaşımı "Kendimi böyle bir sona hazırlamamıştım. İyi bir insan olmaktı dileğim, başaramadım. Saatlerce, günlerce yazabilirim ancak bu hiçbir şeyi geri getirmez. Ben, şu saatten sonra eşimin, evlatlarımın, dostlarımın yüzüne bakamam. Kimse tamamıyla suçlu değildir lakin başkalarına söylediğim, ‘kendimize yakışanı yapalım’ düsturunu kendim için tutamamış olmama gerçek bir pişmanlığım var. Beni seven, beni gözeten tüm dostlarıma, hassaten kahrımı çeken eşime ve evlatlarıma hayırla kalın diyorum” oldu.

 

 

Kendimi böyle bir sona hazırlamamıştım. İyi bir insan olmaktı dileğim, başaramadım. 

Saatlerce, günlerce yazabilirim ancak bu hiçbir şeyi geri getirmez.  

Ben, şu saatten sonra eşimin, evlatlarımın, dostlarımın yüzüne bakamam.

— İbrahim Çolak (@ihtiyarkitabevi) December 10, 2020

 

 

 

ESKİ MİLLETVEKİLİ DUYURDU

AK Parti eski Milletvekili Aydın Ünal İbrahim Çolak'ın vefatını sosyal medya hesabından duyurdu. Ünal, "İbrahim Çolak dostumuzu, kardeşimizi kaybettik. Rabbim rahmetiyle muamele etsin. Başımız sağolsun" ifadelerini kullandı.

 

 

 

İbrahim Çolak dostumuzu, kardeşimizi kaybettik. Rabbim rahmetiyle muamele etsin. Başımız sağolsun.

— Aydın Ünal (@_aydinunal) December 10, 2020

 

 

 

İBRAHİM ÇOLAK KİMDİR?
İbrahim Çolak, 1969 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. 1999 depreminde iki yıl kadar İstanbul’da yaşadı. 2003 yılından bu yana Ankara’da olan İbrahim Çolak, 9 kardeşli bir aileye mensuptur. Uzun bir süre amatör futbol oynamış ve atletizim yapmış olan yazar evli ve üç çocuk babasıdır.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow