Deva Partisi Samsun'un 7 ilçesinde başkanını belirliyor

Deva Partisi Samsun'un 7 ilçesinde başkanını belirliyor

 

Ali Babacan’ın önderliğinde kurulan ve teşkilatlanmasına hızla devam eden Deva Partisi, teşkilatlanma çalışmaları için yoğun mesai yapıyor. İl Başkanlığı’nca, Samsun’da 7 ilçenin teşkilatlanmasını bitiren il yönetimi, bu hafta içerisinde içerisinde 4 ilçenin daha teşkilatlanmasının biteceğini duyuruldu. Alaçam ve Tekkeköy’de partililer; Samsun İl Başkanı Av. Kebire Birer Türk ve çok sayıda partilinin katılımı ile gerçekleşen kongrelerde ilçe başkanlarını seçti. Kongreler sonrası Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı olurken, Tekkeköy’ün ilçe başkanı ise Ahmet Akgün oldu.

 

 

 

‘YAKIN ZAMANDA İL KONGRESİ VAR’

 

Kongreler sonrası konuşan İl Başkanı Av. Kebire Biber Türk, “Samsun’da 7 ilçemizin yapılanmasını bitirdik. 4 ilçemizin teşkilatlanması da bu hafta bitecek. Sürecimiz gayet güzel ve olumlu geçiyor. Kalan ilçelerimizin teşkilatlanmaları için ayrı bir heyet kurduk. Her gün birbirinden değerli vatandaşımızla görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Samsunlular partimize büyük ilgi gösteriyor. Şu ana kadar partimize Samsun’dan binlerce kişi başvurdu. Bizim de önceliğimiz gönüllüler çünkü bu hareket gönüllülerden oluşuyor. Kovid-19 sebebiyle hareket alanımız kısıtlı, fakat heyecanımız daha baskın geliyor. Birçok ilçemiz bizi bekliyor ve bizler aynı zamanda il kongremizin hazırlıklarını yapıyoruz. Yakın zamanda il kongrelerimiz ile de Samsunlular ile buluşacağız” diye konuştu. 

 

 

7-8-15 KASIM’DA DA SEÇİM VAR

Demokrasi ve Atılım Partisi ilçe kongreleri 7 Kasım Cumartesi 14:00 Atakum, 8 Kasım Pazar 14:00 İlkadım ve 15 Kasım Pazar 12:00 Kavak ilçe kongreleri ile devam edecek.

 

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow