Demirören Haber Ajansı (DHA) Samsun Bürosu'nda yeni dönem

Demirören Haber Ajansı (DHA) Samsun Bürosu'nda yeni dönem

diyekonustu.com - Meslek hayatına 2014 yılında Samsun'da başlayan, çeşitli gazete ve televizyonlarda görev yapan Tayfur Kara, 3 yıldır çalıştığı Demirören Haber Ajansı (DHA) Samsun Bürosu'nda 4 ilden sorumlu büro şefi olarak atandı. Samsun merkezli Çorum, Amasya ve Sinop illerinden sorumlu olacak Kara, bugün itibariyle görevine başladı. Kara, bölgede meydana gelen sıcak gelişmeleri, adli olayları birçok kanal ve gazeteye taşıyan isim oldu.

‘BU GÖREVİ HAK ETTİ’
Tayfur Kara, Samsun Büro Şefi olarak Karadeniz Bölge Müdürü Muhammet Kaçar’a bağlı olarak görev yapacak. Kara’ya yeni görevinde başarılar dileyen Kaçar, “Samsun büromuzda genç ve yetenekli arkadaşımız Tayfur Kara, bu görevi hakketti. Genel Müdürümüz Sayın Celal Korkut, talimatlarıyla kendisini şef olarak görevlendirdik. Ekip arkadaşlarıyla başarılı haberlere imza atacağından hiç şüphem yok, kendisine her türlü desteği vereceğiz, başarılar diliyoruz” dedi.

TAYFUR KARA KİMDİR?
Ankara’da 1995 yılında dünyaya gelen, Tayfur Kara, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Disiplinlerarası İletişim Bilimleri Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitimine devam ediyor. Üniversiteden mezun olmadan önce meslek hayatına başlayan Kara, 2014-2016 yılları arasında OMÜ Rektörlük Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi'nde, 2016-2017 yılları arasında yerel bir internet televizyonunda, 2017-2018 yılları arasında Haber Medya Grubu'nda çalıştı. 2018 yılından bu yana DHA'da muhabir olarak görev yapan Kara, bugün itibariyle Samsun Büro Şefi olarak atandı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow