CHP'liler Samsun'da faturalarını ateşe verdi

CHP'liler Samsun'da faturalarını ateşe verdi

TOLGA BİRGÜCÜ - Elektrik ve doğal gaz faturalarına yüklenen zamlara tepkiler devam ediyor. Faturalara bir tepki de CHP İlkadım İlçe Başkanlığı’ndan geldi. Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan CHP’liler, faturalarını ateşe verdi.

Etkinliğe CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli, partiler, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

TELATAR: TEK ÇÖZÜM DERHAL SEÇİMDİR

Eylemde konuşan CHP İlçe Başkanı Metin Telatar, “Elektrik ve doğal gazda fahiş zamlar geri alınmalı, 2021 yılının tarifelerine geri dönülmelidir. KDV ve ÖTV gibi vergiler hiç değilse kış aylarında sıfırlanmalıdır. Halkımıza söz veriyoruz, CHP iktidarından ekonomik buhrana da enerji buhranına da tümüyle son verecek tedbirleri alacağız. Yandaşa değil, yurttaşa bütçe ayıracağız. Bu zor günleri hep birlikte geride bırakacağız. Aydınlık günleri hep birlikte kuracağız. Buun için tek çözüm hemen sandık, derhal seçimdir. AK Parti sandıktan kaçamaz, vatandaş, bu zamların hesabını sandıkta soracaktır” diye konuştu.

Tolga BİRGÜCÜ

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow