CHP'li Deveci iddialara yanıt verdi: Troller linç kampanyası yapıyor

CHP'li Deveci iddialara yanıt verdi: Troller linç kampanyası yapıyor

Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Av. Cemil Deveci, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek'in dün sosyal medya hesabından duyurduğu; belediyeye kendisine ait hukuk bürosundan icra gönderildiği yönündeki iddialar üzerine açıklama yaptı.

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin kendi hukuk bürosundan Atakum Belediyesi'ne icra takibi gönderdiğini iddia etti.

İşte paylaşım ve o iddialar;

Belge paylaşan ve bazı sorular soran Köstek'in iddiaları sosyal medya ve siyasi camiada yankı buldu. Belediye Başkanı Cemil Deveci, sosyal medyada yayılan iddialar üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

'TÜM AYRINTILARIYLA İNCELENİYOR'
Cemil Deveci bugün sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Sevgili hemşerilerim; dün gece havuz medyası ve troller arasında bir linç kampanyası başlatıldı, doğru değil; Ben size verdiğim sözün arkasındayım, hiç birini unutmadığım gibi sizleri yanıltacak bir davranış içinde olmadım ve asla olmayacağım.. Bu iddiaları bundan 10-15 gün önce duydum ve soruşturma açtırdım, iddialar tüm ayrıntılarıyla inceleniyor. İddianın diğer muhatapları da gerçeği anlatacakları gibi benim de gereğini yapacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Beni var eden dürüstlüğümü ve ilkelerimi kimseye yem ettirmem. Size boyun eğdirecek bir davranış içinde olmadım ve asla olmam." 

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow