CHP'li başkandan acı açıklama: Bafra Ovası'nın ürünleri ilkel koşullarda satılıyor

CHP'li başkandan acı açıklama: Bafra Ovası'nın ürünleri ilkel koşullarda satılıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bafra İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda ilçenin sorunları masaya yatırıldı. Toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin, CHP Bafra Belediye Meclis Üyesi Erhan Akbulut ve İlçe Kadın Kolları üyeleri katıldı. 

 

 

‘VATANDAŞA HİZMET ETMEK ZORUNDASINIZ'

 

İl Başkanı Fatih Türkel, toplantıda, “Ülkemiz zor ve sıkıntılı günlerden geçiyor. İktidar güllük gülistanlık bir tablo çiziyor ama o tablonun içinde minibüsçü kantinci okul servisçileri esnafımız yok. Hizmetler sektörü restoran ve kafeteryalarda uygulanan kısıtlamalarda da bu yerler siftah yapmadan kapatma noktasına gelmiştir. Bafra ilçemizde yaptığımız incelemelerde gördük ki meyve ve sebze hali gibi bir garabetle karşı karşıyayız. Türkiye’nin dört bir tarafına 10 ay boyunca ürün satan Bafra’mızın bir meyve ve sebze hali bile yok. İlkel koşullarda sokak aralarında ticaret yapılmaya çalışılıyor. Hal ticaretin merkezidir. Onlarca yıldır ‘hal yapacağız’ vaadini özellikle seçim dönemlerinde vermişler ama sözler tutulmamış. İktidara geldikten sonra vatandaşa hizmet etmek zorundasınız” açıklamasını yaptı.

 

‘MİLLETVEKİLLERİNİ BAFRA’YA DAVET EDİYORUM’

 

Bafra’nın üst köylerinde yol problemi de olduğuna da dikkati çeken İl Başkanı Türkel, "Bafra’nın yüksek kesimlerde kalan köylerine yol hizmeti ulaşmamış. Samsun Milletvekillerini Bafra’nın o köylerini gezmeye davet ediyorum. Millet olarak zor günlerden geçiyoruz. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak iktidar oy kaybetsin kaygısında değiliz. Bu millet bizim. Bu şehirde hep beraber yaşıyoruz” diye konuştu.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow