CHP lideri Kılıçdaroğlu Samsun’a geliyor

CHP lideri Kılıçdaroğlu Samsun’a geliyor

Samsun Gazetesi'nden Dilber Bahadır'ın haberine göre: CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere temmuzun ilk haftası Samsun’a geleceğini ifade etti.

PROGRAMLARA KATILACAK
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu bir takım program ve ziyaretlere katılmak üzere Samsun’a geliyor. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan CHP İl Başkanı Fatih Türkel, “Esnaf, STK temsilcileri ve vatandaşlarımızı genel başkanımızla bir araya getirmeyi planlıyoruz” dedi.


CHP Samsun İl Başkanı Türkel

ESNAF VE VATANDAŞLA BULUŞACAK
CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun Samsun ziyareti öncesi esnaf ve STK temsilcileri buluşmalar gerçekleştirdiklerini kaydeden Türkel, “Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu belirli programlar yapmak üzere Samsun’a gelecektir. Temmuz’un ilk haftası planlıyoruz. Ama net bir alınan bir tarih yok. Biz de milletvekillerimizle birlikte sahada esnaf odaları, demokratik kitle örgütlerini ve derneklerini ziyaret ediyoruz. Temmuzun ilk haftası esnaf, STK temsilcileri ve vatandaşlarımızı genel başkanımızla bir araya getirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

ERKEN SEÇİM ŞART
Erken seçim çalışmalarına başladıklarını ifade eden Türkel, şunları söyledi: “Biz ekonomik ve sosyal anlamında bu ülkeye yönelik hiçbir şey kalmadığını, son kullanma tarihinin dolduğunu ve hemen ülkenin ününü açmak adına erken seçime gidilmesini her fırsatta söylüyoruz. Bu ülke tıkanmıştır. Tıkanıklığı açmanın tek yolu da Türkiye’yi erken seçime götürmektir. Dolayısıyla hem sandık güvenliği konusunda hem de propaganda çalışmaları konusunda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. AK Parti görevde kaldığı sürece bu ülkenin sorunları çözülemeyeceği gibi her alanda geri gidecektir. Önümüzdeki süreçte AK Parti’nin erken seçim yapmaktan başka şansı kalmayacaktır. Çünkü yürütemiyorlar.”

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow