Canım Dayım filmi ekibi Kaffa Kaffe Marina'da kafa dağıttı

Canım Dayım filmi ekibi Kaffa Kaffe Marina'da kafa dağıttı

Yönetmenliğini Fuat Yılmaz’ın üstlendiği ‘Canım Dayım’ filminin çekimlerine Samsun’un Ayvacık ilçesinde start verildi. Otizmli bir dayı ile kız yeğeninin hikayesini anlatan filmin, ağırlıklı olarak Ayvacık ilçesinde çekilmesi planlanıyor. Samsun’un tanıtımında da büyük rol oynayacak filmin çekimlerinin başlamasını filmin oyuncuları ve set ekibi, Atakum ilçesinde yeni hizmete giren ‘Kaffa Kaffee Marina’da kutladı. Atakum ilçesi Körfez Mahallesi Adnan Menderes 3. Kısım Bulvarı No:115 adresindeki ‘Kaffa Kaffe Marina’da buluşan film ekibi oldukça keyifli dakikalar geçirdi.

 

KAFFA KAFFE MARİNA'YA HİZMET TEŞEKKÜRÜ

 Atakum sahil şeridi üzerinde bulunan işletmenin eşsiz manzarasına hayran kalan film ekibi, hatıra fotoğrafı da çektirerek bu anı ölümsüzleştirdi. İşletme ortakları İhsan Balçık, Akif Hilmi Gündoğdu, Ahmet Turan’ın özel olarak ağırladığı film ekibi, gördükleri misafirperverlikten oldukça memnun kaldıklarını ifade ederek, işletme yönetimine teşekkür etti. Sosyal medya hesaplarından ‘Kaffa Kaffee Marina’yı arkadaşlarına tavsiye eden film ekibi, işletmeye en kısa sürede tekrar geleceklerini ifade etti.

 

YURTDIŞINDA 21 FESTİVALDE YAYINLANACAK

 Oldukça samimi bir ortamda geçen kutlamada açıklamalarda bulunan yönetmen Fuat Yılmaz, “Canım Dayım filmimiz bir farkındalık filmi ve bir sosyal sorumluluk projesi. Otistik bir dayıyla kız yeğeninin hikayesi. Özel bir proje. Yurt dışında da 21 festivalde yayınlanacak.

 

 

 

 

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow