Başkan Yıldırım 'özür ve sevgi diledi' taraftarın gönlünü aldı

Başkan Yıldırım 'özür ve sevgi diledi' taraftarın gönlünü aldı

Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Robert Yüksel Yıldırım, twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir mesajda “Samsun’da kalite bu kadarmış!” sözleriyle tepki topladı. Kullanıcı adı “Enes, @Tedtuzun.” olan bir Samsunspor taraftarı Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım’ı etiketleyerek “Lukaku’yu getirir zevk için Nadir’in yedeği yaparsın ama sen bilirsin başkan :d” ifadelerini kullandı.

'SAMSUN'DA KALİTE BU KADARMIŞ!'
Yorumun üzerine Başkan Yüksel Yıldırım mesajın fotoğrafını alıntılayarak, "Biraz ciddi olun lütfen arkadaşlar. Beni yormaya başladınız bu gereksiz aptalca mesajlarınızla. Gidin başkaları ile uğraşsanıza. Bu ne terbiyesizlik. Artık sizleri ciddiye almıyorum, cevapta yazmıyorum. Diyalog yok, monolog var! Sözün bittiği yer! Samsun’da kalite bu kadarmış!” paylaşımını yaptı.

BAŞKAN YILDIRIM TARAFTARIN GÖNLÜNÜ ALDI
Yüksel Yıldırım’a bu mesajının ardından tepkiler gecikmedi. "Bir kişi üzerinden tüm camianın ve hatta kentin 'kalitesiz' olarak genellendiğini" kaydeden Samsunsporlu taraftarlardan Yüksel Yıldırım'a tepki yağdı. Taraftar, Yıldırım'dan özür dilemesini beklerken, Yıldırım gece attığı bir tweet ile tartışmaya son vererek, taraftarın gönlünü aldı.

'KULLANDIĞIM DÜŞÜK CÜMLENİN FARKINDA GEÇ VARDIM' DEDİ
Başkan Yıldırım, mesajında: "Aşağıdaki twit mesajımda belli bir guruhun son günlerde artarak devam eden art niyetli yaklaşımlarına cevap verirken kullandığım düşük cümlenin farkına geç vardım. Arkamda dağ gibi duran siz değerli gönüldaşlarımın varlığı benim şu hayatımdaki en büyük notivasyonlarımdan biridir. Bu nedenle bu yanlış anlamanın önüne geçmek adına sizlerden özür diliyorum ve en derin sevgilerimi sunmak istiyorum. Tek sevdamız SAMSUNSPOR!" ifadelerini kullandı.

 

İşte Başkan Yüksel Yıldırım'ın o mesajı:

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow