Başkan çıldırdı: Çarşamba'ya öyle bir şey yapıyor ki...

Başkan çıldırdı: Çarşamba'ya öyle bir şey yapıyor ki...

diyekonustu.com - Çarşamba Belediyesi tarafından yapımına başlanan ‘Trap-Skeet Atıcılık Poligonu’ Karadeniz Bölgesinde ilk ve tek olma özelliği taşıyor. Spora ve sporculara desteğini sürdüren Çarşamba Belediyesi ilçeye çeşitli spor tesisleri kazandırmaya devam ediyor. Yeni kurulacak tesis ile birlikte bölgeye ve atıcılık sporuna katkı sunmak hedefleniyor. Poligon çalışmalarının yapıldığı alanda incelemede bulunan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, 43 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Trap-Skeet Atıcılık Poligonu’nun sadece ilçeye değil, bölgeye hitap edecek konsepte olacağını söyledi.

SPOR VE SPORCUYA DESTEK
Bölgeye kazandırılan yeni spor tesisinin haklı gururunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Doğan, “Çarşamba Belediyesi olarak 43 bin metrekarelik bir alan üzerinde yapımına başladığımız ‘Trap-Skeet Atıcılık Poligonu’, Karadeniz Bölgemizde ilk olma özelliği taşıyor. Spora ve sporcuya yönelik her türlü desteğimizi, her zaman sürdüren bir anlayışla hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu manada bölgemize kazandırdığımız bu yeni tesisin haklı gururunu yaşıyoruz. Çarşambamız ata sporlarımızdan biri olan atıcılık sporuna meraklı bir ilçe. Oluşturduğumuz bu yeni tesis ile birlikte atıcılık sporu ile ilgilenen sporseverlerimiz güvenli ve huzurlu bir şekilde atış çalışmalarını burada yapabilecekler. İnşallah tesisimiz tamamlandığında farklı illerimizden birçok sporsever poligonumuza gelerek antrenmanlarını yapabilecek, düzenlenen müsabakalarda yarışma imkanı bulabilecekler” diye konuştu.

‘BÖLGEYE DEĞER KATACAK’
Yapımına başlanan atış poligonun bölgeye değer katacağını ifade eden Başkan Doğan, “Çarşambamız her şeyin en iyisini hak ediyor. Biz de Çarşamba Belediyesi olarak yaptığımız her çalışmada ilçemize ve bölgemize katkı sunmak, yeni değerler kazandırmayı amaçlıyoruz. Poligonumuz tamamlandığında, atıcılık sporuna meraklı tüm sporseverlerimiz için güvenli bir şekilde çalışabilecekleri bir spor tesisi hizmetlerine sunmuş olacağız. Bu anlamda ilçemizin gelişimine katkı sunmak ve atıcılık sporunu daha ileriye taşımak adına yapımına başladığımız ‘Trap-Skeet Atış Poligonumuz’ şimdiden ilçemize, bölgemize ve tüm sporseverlere hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow