AKP'li Togar kural tanımıyor!

AKP'li Togar kural tanımıyor!

Tolga BİRGÜCÜ - AKP'li Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her gün yüzlerce insanın ölümüne neden olan koronavirüse aldırış etmeyeye devam ediyor. Maske ve mesafe kurallarına uymamasıyla kentte dikkati çeken Belediye Başkanı Togar bugün gerçekleştirdiği bir denetimde ne sosyal mesafe ne de maske kuralı dinledi
 

Türkiye genelinde olduğu gibi Samsun'da da, koronavirüsle her alanda mücadele sürüyor. Ancak AKP'li Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, pandemiyle mücadele kurallarına ısrarla uymamaya devam ediyor.

MASKE VE SOSYAL MESAFE UYARILARI DEVAM EDİYOR
Kentte başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere tüm yetkili kurum ve kuruluşlar, maske ve sosyal mesafe uyarısı yapmaya devam ediyor. Samsun Valiliği de düzenli olarak sosyal medya hesaplarından pandemiye karşı vatandaşları uyarıyor.

HASAN TOGAR UYARILARA KULAK ASMAYANLARDAN
Samsun'da yapılan uyarılara kimi kesim riayet ederken kimi kesim ise kulak asmıyor. AKP'li Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da uyarılara kulak asmayanlar arasındaki yerini koruyor. Daha önce de maske kullanımı ve sosyal mesafe uyarılarını dikkate almayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, bu ısrarını sürdürüyor. İlçede ziyaretler yapan Başkan Hasan Togar, pandemi gerçeğini yine gözardı etti.

 

Yasakları hiçe sayan AKP'li Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar bugün de kural tanımazlığına devam etti. İlçeye yeni bağlanan Fındıcak Mahallesi’nde yürütülen yol yapım çalışmalarını AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ve beraberindekilerle inceleyen AKP'li Başkan Hasan Togar, sosyal mesafe ne de maske kuralı dinledi.


İşte topluma karşı sorumluğunu hiçe sayan AK Partili Hasan Togar'ın ziyaretlerinden fotoğraflar;


 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow