AK Partili Köstek: Atakum'da vatandaş kandırılıyor

AK Partili Köstek: Atakum'da vatandaş kandırılıyor

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, belediyenin banka hesaplarına haciz geldiğini ve sürekli haciz ve icra işlemleri tarafından ilçeye hizmet veremediklerini öne sürerek iktidarı hedef almıştı Atakum belediyesi binası önünde CHP ve İYİ Parti teşkilatları tarafından yapılan basın toplantısında da, AK Parti iktidarı tarafından baskı yapılarak belediyenin banka hesaplarının dondurulduğu öne sürülmüştü. 

‘VATANDAŞI KANDIRIYORLAR’
İddialar üzerine bugün basın toplantısı düzenleyen Atakum AK Parti İlçe başkanı Abdulkadir Köstek, Başkan Devecinin ve CHP – İyi Parti teşkilatlarının yalan beyanlarla vatandaşları kandırdığını belirtti. AK Parti İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek, kendi dönemlerinde borçlandıkları halde bu borçları ödemeyerek kasıtlı olarak belediyenin icra ve haciz olayları ile karşı karşıya kalmasını sağladıktan sonra bunun sorumlusu olarak AK Partiyi göstererek vatandaşları kandırıyorlar" diye konuştu.

‘SÜPERONLİNE NEDENİYLE HACİZ GELDİ’
Başkan Köstek açıklamasının devemında “Bahse konu haciz işlemi, kendi dönemlerinde Superonline firması tarafından kesilen 01.02.2020 tarihli 23345889 nolu 71.673,27 TL’lik faturasına ait. Anlaşılan o ki bu yaygaraları koparmak için bilinçli ve maksatlı bir şekilde belediye tarafından ödenmemesi sonucu kesinleşen bir alacaktan ibarettir" diye konuştu.

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow