AK Partili Başkan bildiğiniz gibi: Bu defa sosyal mesafesiz pasta kesti

AK Partili Başkan bildiğiniz gibi: Bu defa sosyal mesafesiz pasta kesti

Koronavirüsü pandemisi dünya genelinde etkisini sürdürürken, Samsun'da da enfekte sürüyor. Her gün yeni enfekte ve ölüm haberlerinin geldiği ülkede ve kentte yetkililer ciddi önlemler almaya devam ediyor. Sigara içme yasağı ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının devam ettiği kentte, emniyet güçleri de mesai gözetmeksizin denetimlerini sürdürüyor. 

Dikkatinizi çekebilir: Hasan Togar uyarılara yine kulak asmadı: 'Korona partisi'nde görüntülendi

MASKE VE SOSYAL MESAFE UYARILARI DEVAM EDİYOR
Başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere tüm yetkili kurum ve kuruluşlar, maske ve sosyal mesafe uyarısı yapmaya devam ediyor. Samsun Valiliği de düzenli olarak sosyal medya hesaplarından pandemiye karşı vatandaşları uyarıyor.

HASAN TOGAR UYARILARA KULAK ASMAYANLARDAN
Samsun'da yapılan uyarılara kimi kesim riayet ederken kimi kesim ise kulak asmıyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da uyarılara kulak asmayanlar arasındaki yerini koruyor. Daha önce de maske kullanımı ve sosyal mesafe uyarılarını dikkate almayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, bu ısrarını sürdürüyor.

PASTA KESTİLER, SOSYAL MESAFEYİ SIFIRA İNDİRDİLER
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar bugün Tekkeköy ilçesindeki Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) bir firmaya ürün tedarik eden 180 personelli fabrikanın kuruluş yıldönümünü kutladı. Kutlama programında pasta kesildi, konuşmalar yapıldı. Kutlamaları sosyal medya hesabından paylaşan Hasan Togar, bu kadarına da ped dedirtti. Başkan Togar'ın paylaştığı fotoğraflarda, sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığı gözlemlendi.

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow