30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Atatürk'e hakarete suç duyurusu

30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Atatürk'e hakarete suç duyurusu

TOLGA BİRGÜCÜ - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Valisi Zülkif Dağlı ve Garnizon Komutanı Topçu Albay Sn. İbrahim Camcı ile beraber 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında çektirdikleri fotoğrafın altına yaptığı yorumlar Atatürk'e ağız dolusu hakaretlerde bulunan sosyal medya kullanıcısı hakkında suç duyurusunda bulundu.

Olay, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in sosyal medya hesabındaki bir paylaşımın altında gerçekleşti.

"30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Valiliğimizde, Valimiz Sn. Doç. Dr. @zulkifdagli ve Garnizon Komutanı Topçu Albay Sn. İbrahim Camcı ile birlikte tebrikleri kabul ettik." diye paylaşım yapan Başkan Mustafa Demir'e 'ugur.fidan.908' adlı bir sosyal medya kullanıcısı şoke eden yanıtlarda bulundu.

'ugur.fidan.908' adlı sosyal medya kullanıcısı şu ifadeleri kullandı; "Bu Resimdeki kişiyi değil Şehid Askerlerimizi Komutanlarımızı Ve Halkımızı anıp Dualar Edin mevlüdler okutun Resimdeki Şahsa Değil O bir SELANIK Yahudilerinden Dinsiz Kafir MASON Biridir bu Kişiyle 30 Ağustos Zafer Günüyle Bi Alakası Yokdur Kendisi Savaşı 17 km tepelik bir alanda Uzakdan Savaşı izlemiştir Zaten Turkiyeyi Savaşlardan Savaşlara Sokan Şahısta budur Filsitinden Kaçarak 270 bin Askerlerimiz Gözleri Kör edilerek Şehid Edilmiştir Bu Kişinin b8z Müslümanlarla alakası yoktur Bütün Müslümanlara Düşmandir ŔABBİMİZ ALLAHA RESULÜNE MÚHÂMMED MUSTÂFÂ SÂLLÂLLÂHÛ ÂLEYHÎ VESELLEM EFENDİMİZE SAHABEİ IKRAM EFENDİLERİMİZE ÂLLÂH DOSTLARINA VE IBADETLRİNİ YAPAN BUTÜN MÜMINLERE DÜŞMAN İDİ BUNUN JAPONYADA CAMİİ FİLÂN YAPTIRDIĞI SOZLERDE ONUN İCİN ATILAN BIR YALANDIR UZAKDAN YAKINDAN ALALASI YOKDUR KENDİSİ BIZLERIN ATASI BİLE DEĞİL MÜSLÜMANLARIN ATASI MÜSLÜMAN OLUR BU KİSİ O ZAMANIN ROCK FELLERMİDİR NEDIR O ZAMANLARDAN ROCKFELLERİN EMİRLERİNDE HAREKET EDEN BIRİDİR."

İŞTE O PAYLAŞIMLAR:


 

 

 

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow