AK Partili Başkan İbrahim'e muhtar isyanı: 8 yıldır aldığım tek hizmet taş duvar

AK Partili Başkan İbrahim'e muhtar isyanı: 8 yıldır aldığım tek hizmet taş duvar

TOLGA BİRGÜCÜ - AK Partili Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, sosyal medyada ilçe sakinlerinin eleştiri yağmuruna tutuldu. “Sevgili dostlarım hepinize hayırlı günler diliyorum. Kavaktan selam ve sevgiler” diyerek Kavak Tirit Evi’nin fotoğrafını paylaşan AK Partili Sarıcaoğlu’na ilçe sakinleri veryansın etti. Geçtiğimiz günlerde Kavak ilçesinin ‘Işık hızıyla geliştiğini’ iddia eden AK Partili Sarıcaoğlu’na yüklenen Celallı Mahallesi sakinleri, hizmet eleştirisinde bulundu.

‘8 YILDIR ALDIĞIM TEK HİZMET 70 METRE TAŞ DUVAR’
Mahalle Muhtarı Kemal Altun, “Sağıra söz köre süs yapmak delikanlıyı yorar. 8 yıldır muhtarlığını yaptığım Celallı Mahallesi’nde bu zamana kadar Kavak Belediyesi’nden aldığım tek hizmet caminin 70 metre dış duvar örgüsü. Haytarlar Mahallesi’ne giden yol gidilemez halde, köyün sapağından sonraki yol berbat, köy içleri çamur toprak, mezar yolu berbat, köy içlerinin çakıl örgüleri kanalizasyon yapıldığından dolayı yıkıldı yapılmadı. (Kanalizasyon yapımı SASKİ tarafından yapıldı, belediyeyle alakası yoktur.)” diye konuştu.

‘100 BİN LİRA HARCADIM DAHA BİR ŞEY YAPAMAM’
Muhtar Kemal Altun, şöyle devam etti: “Her mahalleye yapılan fırın çeşme gibi hizmetler bizim mahallemize nedense yapılmıyor. Caminin çevre düzenlemesi yapılmadı. (granitler ve perde beton yapılmadı.) Ben bu hizmetleri şahsım için istemiyorum. Bu zamana kadar hizmet alamayan mahallem için istiyorum. Belediye başkanına yapılan sözlü talepte: Ben sizin mahalleye 100 bin lira harcadım daha bir şey yapamam diyerek reddedildi.”

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow