N11 nedir? N11 nasıl çalışır? N11 hakkında her şey...

N11 nedir? N11 nasıl çalışır? N11 hakkında her şey...

diyekonustu.com - Türkiye'de internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar, alışveriş sitesi n11.com ile ilgili birçok konu ve soruyu araştırıyor. Tüketiciler google'da en çok; N11 nedir? N11 nasıl alışveriş yapılır? n11.com'da alışveriş nasıl yapılır? N11 mağaza girişi. N11 mağaza girişi nasıl yapılır? N11 mağaza açma? N11 mağaza nasıl açılır? N11 nasıl çalışıyor? N11 kimin? N11'de alışveriş nasıl yapılır? N11 sahibi kim? N11 kupon, N11 kupon kodu nasıl alınır? N11 şikayetleri, N11 indirimleri?, N11 güvenilir mi? N11 iletişim. N11 müşteri hizmetleri, N11 telefon numarası, N11 sipariş takip, N11 kargo takip, N11 komisyon oranları nelerdir? konu ve sorularını aratıyor. 

N11'DE NASIL ALIŞVERİŞ YAPILIR? 
Alışveriş yapacak olan kişiler www.n11.com adresine giriş yapmalı. Girişin ardından kenarda bulunan alanlardan filtreleme gerçekleştirilebilir. Örneğin, saat alacak bir kişi 'Mücevherat ve Saat' alanını seçmeli. Marka tercihleri ve fiyat aralıkları ile de aranan ürünler kolayca bulunabilir. Beğenilen ürünlerin üstüne tıklanılır. 'Sepete ekle' dedikten sonra alışverişe devam edilebilir. Alışverişi tamamlayan kişiler, üst alanda bulunan sepete tıklayarak kredi kartı veya hesap bilgileri ile işlemlerini yapabilir. 

N11 KİMİN? N11 SAHİBİ KİM?
N11.com 2012 yılında ülkemizin önde gelen şirketlerinden Doğuş grubu ve Yabancı SK Grup ortaklığı ile kurulmuş alıcıları ve satıcıları bir araya getiren güvenli bir ticaret platformudur.Aylık Ortalama 85 Milyon ziyaretçi sayısıyla N11.Com ülkemizin en çok ziyaret edilen web siteleri arasında yer almaktadır. Her ay milyonlarca insan alışveriş yapmak için N11.Com sitesini ziyaret etmektedir. 

N11 NASIL ÇALIŞIYOR?
Yukarıda belirttiğimiz gibi N11 alıcıları ve satıcıları bir araya getirmek için kurulmuş pazaryerlerinden bir tanesidir. Satıcılar mağaza başvurusunda bulunarak onay aldıktan sonra ürünlerini ilgili kategoride listeleyerek müşterilere sunmaktadır. Müşteriler her kategoride yer alan 100'den fazla ürün arasından en uygun olanı satın almaktadır. N11 ödeme koruma sistemi sayesinde müşteriler ürünü teslim alıp onay verdikten sonra ürünün ücreti satıcıların hesabına yatmaktadır. (Bu süre 3 gündür). Müşteriler ürünleri ellerine ulaştıktan sonra 3 gün içerisinde onay vermezse, N11 ürün satış ücretini mağazanın hesabına yatırmaktadır.
 

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow