Mesut Özil beklentileri karşılayamadı

Mesut Özil beklentileri karşılayamadı

Fenerbahçe Kulübü'nün, 3,5 yıllığına 9 milyon euro yıllık ücretle kadrosuna kattığı yıldız orta saha oyuncusu Mesut Özil'e, Alman basınından eleştiri geşdi. Alman basını, Mesut Özil'in ilk 3 maçta vasatı aşamadığını belirtti.

"KURTARICI OLARAK GELDİ AMA ŞANS GETİREMEDİ"
Alman basını yapılan haberde, ''Mesut Özil kurtarıcı olarak geldi ama Fenerbahçe'ye şans getiremedi. Galatasaray'a karşı alınan derbi mağlubiyetinin ardından kupada da Başakşehir'e elendiler. Başakşehir maçının son bölümlerinde iyi bir şans yakaladı ama değerlendiremedi. Buna rağmen Türkiye'de, Mesut'un gayretli oynadığı ve savunmaya yardıma geldiğinden bahsediliyor.'' ifadelerine yer verdi.

"SABRIN NE KADAR SÜRECEĞİNİ ZAMAN GÖSTERECEK"
Mesut Özil'in maç eksiği olduğunun altını çizen Almanlar, ''Fenerbahçe'de Mesut'tan beklentiler çok fazla. İlk iki maçtan sonra yorum yapmadan soyunma odasına gitti. Taraftarlar da zamana ihtiyacı olduğunun farkında. Sabrın ne kadar süreceğini ise zaman gösterecek" ifadelerine yer verdi.


Mesut Özil


FENERBAHÇE YILLIK 9 MİLYON EURO ÖDEYECEK
Fenerbahçe, Mesut Özil için bu sezon herhangi bir ücret ödemesi yapmayacak. Fenerbahçe Kulübü, sonraki sezonlarda 3 milyon euro garanti ücret ve toplam 550 bin euro imza parası alacacak olan yıldız orta saha oyuncusu Mesut Özil'e toplamda 9 milyon euro yıllık ücret ödeyecek. Özil, 3,5 yıllığına kiralandı.

diyekonustu.com - ensonhaber.com

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow