Atilla Taş: Haluk abi adamdır

Atilla Taş: Haluk abi adamdır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi için anahtar listesini açıkladı. Kılıçdaroğlu, daha önce Parti Meclisi'ne defalarca en yüksek oyla seçilen Eski CHP Samsun Milletvekili Haluk Koç’a da teklifte bulundu. Haluk Koç ise CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun PM'de birlikte çalışma teklifini, "Yerime genç bir arkadaşımızın görev almasının daha uygun olacağını düşünüyorum" diyerek reddetti.


Haluk Koç’un bu tutumu pek çok kitleden takdir aldı. Koç’a, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir ve ünlü sanatçı Atilla Taş’tan destek geldi.

 

'GENÇLER ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM'

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir, “‘PM’de genç bir arkadaşımızın görev almasının daha uygun olacağını düşünüyorum’ şeklindeki kararını genel başkanımıza ve kamuoyuna açıklayarak gençlerin önünü açan, kıymetli parti büyüğüm ve değerli hocam Sayın @profdrhalukkoc’a tüm gençler adına teşekkür ediyorum” diyerek teşekkür etti.

Başdanışman Deniz Demir’in postunun altına yorum yapan ünlü sanatçı Atilla Taş, “Haluk abi adamdır” dedi. Atilla Taş’a yanıt veren Koç, emojiyle teşekkür etti.

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow