Arzu Aygün'ün katilinin ifadesi kan dondurdu: Kaç el ateş ettiğimi bilmiyorum

Arzu Aygün'ün katilinin ifadesi kan dondurdu: Kaç el ateş ettiğimi bilmiyorum

Türkiye bu olayı konuşuyor. Samsun'da kayıp olarak aranırken 42 gün sonra ormanlık alanda bir çuvalın içerisinde çürümüş halde cesedi bulunan 2 çocuk annesi Arzu Aygün'ü öldüren şahsın sevgilisi Muharrem Coşkun olduğu ortaya çıktı.

Atakum ilçesinde geçen yıl 17 Aralık'ta evden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan 2 çocuk annesi Arzu Aygün'ün yakınları, Denizevleri Polis Merkezi'ne kayıp başvurusunda bulundu. Aygün'ün ailesi aynı zamanda Müge Anlı'nın programına çıkarak kızlarını aradı. 35 yaşındaki Aygün'ün son olarak teyzesinin oğlu olduğu kaydedilen sevgilisi Muharrem Coşkun'un aracına bindiği öğrenilirken, cinayete kurban gittiği düşünülüyordu. 42 gündür kayıp olarak aranan Aygün’ün dün Samsun’un Terme ilçesinde cesedi bulundu. 

ÇUVAL İÇİNDE ÇÜRÜMÜŞ HALDE BULUNDU
Olayla ilgili kayıp kadının akrabası olduğu ileri sürülen Muharrem Coşkun gözaltına alındı. Muharrem Coşkun suçunu itiraf etti ve dün gece cesedin bulunduğu yeri gösterdi. 35 yaşındaki 2 çocuk annesi kadının cesedi Samsun'un Terme ilçesinin Gökçeağaç mevkisinde sahil yolundaki ormanlık alanda çuval içinde çürümüş halde bulundu. 

KAFASINDAN SİLAHLA VURMUŞ
Cinayet faili olarak gözaltına alınan şahıs, polisteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Kadının cesedi otopsi için Samsun Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Muharrem Coşkun ise Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu'ndaki sorgusunun ardından bugün sabah saatlerinde Samsun Adliyesi'ne sevk edildi. Cinayet zanlısının Arzu Aygün'ü tabancayla kafasından vurarak öldürdüğü ortaya çıktı.

‘KAÇ EL ATEŞ ETTİĞİMİ BİLMİYORUM’ DEDİ
Muharrem Coşkun’un emniyetteki ifadesinde, olayın yaşandığı gün Arzu Aygün ile birlikte Terme sahiline gezmeye gittiklerini belirterek, "Aramızda kıskançlık yüzünden tartışma çıktı. Arabadan indik, o sıra tartışmamız alevlendi. Ben de üzerimdeki tabancayla ateş ettim. Kaç el ateş ettiğimi bilmiyorum. Sonra yere düştü. Ben de panik oldum. Öldüğünden emin olunca da gurbetçilerin yazlıklarının olduğu alana çuvala koyup attım. Böyle olmasını istemezdim. Pişmanım” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

SUÇLAMALARI REDDETMİŞTİ
Öte yandan Müge Anlı’nın yönettiği programda cinayet zanlısın da yer alması soğukkanlılığını ortaya koydu. Cinayetin ortaya çıkmasından az önce zanlı Muharrem Coşkun, suçlamaları reddetmek için canlı yayına bağlanıp, "Ben, Arzu'yu her zaman el üstünde tuttum. Korumak için de hep çaba gösterdim. En son Atakum'da görüştük sonra bir daha görmedim. Telefonunu ve bir flash bellek verip yanımdan ayrıldı" demişti.

 

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow